Prevádzka Nemocnice AGEL Košice-Šaca počas veľkonočných sviatkov

1.4.2021

Nemocnica AGEL Košice-Šaca bude počas veľkonočných sviatkov fungovať v plnom režime. Aká bude prevádzka mobilného odberového miesta a očkovacieho centra?

Režim Nemocnice AGEL Košice-Šaca zostáva aj počas veľkonočných sviatkov nezmenený a bez výrazných obmedzení. Zdravotnícke zariadenie naďalej patrí medzi subjekty hospodárskej mobilizácie, vykonávať môže iba neodkladnú zdravotnú starostlivosť a platí v ňom zákaz návštev a prísne protiepidemiologické opatrenia.

Mobilné odberové miesto v areáli nemocnice na Lúčnej 57 a očkovacie centrum na Poliklinike na Vstupnom areáli U. S. Steel budú počas sviatočných dní zatvorené. V riadnych otváracích hodinách budú v prevádzke do štvrtka 1. 4. 2021. Zatiaľ čo testovanie v mobilnom odberovom mieste bude opätovne spustené v utorok 6. 4. 2021, vakcinačné centrum Nemocnice AGEL Košice-Šaca otvorí svoje brány klientom o deň neskôr, teda v stredu 7. 4. 2021. Záujemcovia o očkovanie spĺňajúci aktuálne platné kritériá sa môžu zaregistrovať na stránke korona.gov.sk.

Vakcinačné centrum bude po veľkonočných sviatkoch v prevádzke opäť každý pracovný deň, v čase od 08:00 – 15:00 hod. Dokumenty potrebné k očkovaniu sú k dispozícii na internetovej stránke https://nemocnicakosicesaca.agel.sk/verejnost/ockovanie/dokumenty.html.