V Nemocnici AGEL Košice-Šaca zakázali návštevy

7.7.2022

V Nemocnici AGEL Košice-Šaca bude od zajtra, t. j. piatka 8. júla 2022, platiť zákaz návštev. Zdravotnícke zariadenie k tomuto opatreniu pristúpilo na základe nepriaznivej epidemiologickej situácie v súvislosti s COVID-19.

S účinnosťou od 8. 7. 2022 až do odvolania platí v Nemocnici AGEL Košice-Šaca zákaz návštev. Vedenie zdravotníckeho zariadenia sa pre tento krok rozhodlo z dôvodu nepriaznivého vývoja lokálnej epidemiologickej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19.

Návštevy budú povolené iba k pacientom, ktorým je poskytovaná paliatívna starostlivosť, k ťažko chorým a zomierajúcim pacientom, k dlhodobo hospitalizovaným pacientom s predpokladom viac ako 14-dňovej hospitalizácie a kňazom i ostatným duchovným za účelom podávania sviatostí.

Vyhradený čas pre zabezpečenie osobných potrieb hospitalizovaným pacientom je denne v čase od 15:00 do 16:00 hod., kedy môžu príbuzní odovzdať veci službukonajúcemu personálu na klinike alebo oddelení.