Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Podcasty Nemocnice Košice Šaca

Spotify Listen on Google Play Music

"Úspech spočíva v ľuďoch", hovorí riaditeľ najlepšej všeobecnej nemocnice na Slovensku

Je anesteziológ a má nalietaných 100 letových hodín pri vrtuľníku leteckej záchrannej služby. Má 3 atestácie a je spoluautorom prvých skrípt pre výuku anestézie a intenzívnej medicíny. Publikoval vyše 50 vedeckých a odborných prác v periodikách zameraných na pôrodnú analgéziu a je spoluautorom monografie Gynekológia v praxi – kapitola anestézia v gynekológii a pôrodníctve. Začínal ako mladý anesteziológ v Košiciach a v roku 2006 sa stal primárom na oddelení anestézie a intenzívnej medicíny Nemocnice Košice-Šaca. Od 1. marca 2016 riadi nemocnicu s viac ako 1000 zamestnancami, ktorú v minuloročnom prieskume INEKO označili za najlepšiu všeobecnú nemocnicu na Slovensku samotní pacienti. V súčasnosti pôsobí aj ako medicínsky riaditeľ dvanástich nemocníc skupiny AGEL na Slovensku.  V živote sa riadi najmä vierou v človeka a v jeho dobro a za svoj úspech vďačí silným vzťahom v rodine, ktorá ho v maximálnej miere podporuje. 

Hygienické opatrenia, ktoré zabraňujú šíreniu nákazy koronavírusom

Hygienické opatrenia, ktoré zabraňujú šíreniu nákazy koronavírusom

Podcast vyrobený na mieru pre zamestnancov spoločnosti FPT Slovakia, ale informácie v ňom môže nájsť každý z nás. 

Ako prežiť home office - praktické a jednoduché rady psychológa

Ako prežiť home office - praktické a jednoduché rady psychológa

Podcast vyrobený na mieru pre zamestnancov spoločnosti FPT Slovakia, ale môže sa v ňom nájsť každý z nás.

Darcov krvi potrebujeme aj v súčasnosti

Darcov krvi potrebujeme aj v súčasnosti

Tretí PODCAST z dielne Nemocnica Košice-Šaca je na aktuálnu tému - Darcov krvi potrebujeme aj v súčasnosti. Pri mikrofóne je primárka hematologicko-transfuziologického oddelenia v Šaci MUDr. Annamária Bratková.

Manažment pacientov za súčasného stavu

Manažment pacientov za súčasného stavu

Druhý PODCAST z dielne Nemocnica Košice-Šaca je na aktuálnu tému - Manažment pacientov za súčasného stavu. Pri mikrofóne sme privítali námestníka LPS pre ambulantnú starostlivosť.

Koronavírus a tehuľky

Koronavírus a tehuľky

Prvý PODCAST z dielne Nemocnica Košice-Šaca je na aktuálnu tému - Koronavírus a tehuľky. K mikrofónu sme pozvali primára gynekologicko-pôrodníckej kliniky v Šaci MUDr. Erika Dosedlu, PhD., MBA.