Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Napísali ste nám

Poďakovanie pre Ortopédiu

23.2.2021

Chcel by som sa poďakovať celému tímu. Veľká vďaka sestričkám, ktoré sa o mňa dobre starali. Veľká vďaka aj sanitárkam, aj tej, ktorá ma stále zobrala do veľkej sprchy na vozíku. A veľká vďaka doktorom aj primárovi Totkovičovi, ktorý ma operoval. Ste veľmi dobrý a pekný kolektív, viete to s ľuďmi. Veľmi vám za to ďakujem. Bývalý pacient Vojtech


Poďakovanie pre Urologické ambulancie

16.1.2021

Dobrý deň, volám sa Mária a môj otec Štefan je pacientom urologickej ambulancie a pána MUDr. Michala Kmaka. Toto poďakovanie/recenziu som pôvodne plánovala zaslať priamo vedeniu nemocnice, avšak na Vašej stránke som nenašla žiadne e-mailové adresy na ich kontaktovanie, tak dúfam, že sa to k nim aj touto cestou dostane. Môj otec sa u MUDr. Kmaka lieči už niekoľko rokov kvôli vážnym urologickým problémom. Počas celej tejto doby sa pán doktor o môjho otca príkladne stará. Aj napriek tomu, že toto konštatovanie vyznieva ako klišé, že s otcom už roky pravidelne navštevujem lekárov z rôznych odborov, verte mi, príkladná starostlivosť, ľudský prístup, empatia a záujem urobiť pre pacienta maximum nie sú v našom zdravotníctve samozrejmosťou. Pán doktor svojou vynikajúcou odbornosťou, ale aj jeho vysoko profesionálnym prístupom nielenže môjho otca lieči, ale, dovolím si tvrdiť, že mu naposledy zachránil život, keď ho hospitalizoval s veľmi zlými krvnými výsledkami, čo mu po následnom podaní transfúzii zachránilo život. Napriek tomu, že tieto úkony nemajú s urológiou nič spoločné a kľudne sa od danej situácie mohol dištancovať, zachoval sa ako lekár, ktorý si evidentne veľmi dobre pamätá Hippokratovu prísahu. Na rozdiel od mnohých ostatných. Veľmi si prajem, aby sme takýchto excelentných a zanietených lekárov mali v zdravotníctve viac a Vám želám, aby takýto lekári vo Vašom tíme prevládali. S pozdravom a prianím pekného dňa. Mária.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

13.1.2021

Dobrý deň, dňa 11. januára 2021 som bola operovaná na karpálny tunel. Vyjadrujem vďaku MUDr. Vicenovi za profesionálny a hlavne ľudský prístup počas liečby a následnej operácie. Taktiež oceňujem flexibilnú a prívetivú komunikáciu. Poďakovanie patrí všetkým na sále, na príjme a na oddelení. Taktiež všetkým, ktorí sú v prvej línii počas testovania na COVID. Veľká poklona a úcta. Ď A K U J E M! Slávka.


Poďakovanie pre call centrum

4.1.2021

Ďakujeme pani Lucii za veľmi milý prístup a ochotu pomôcť, v dnešnej dobe je takýchto ľudí málo.


Poďakovanie pre sestričky Chirurgickej kliniky

21.12.2020

Moje poďakovanie patrí všetkým sestričkám a doktorom. Veľká spokojnosť. Ďakujem. Bývalý pacient.


Poďakovanie pre Ortopédiu, Kliniku muskuloskeletálnej a športovej medicíny

15.12.2020

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánom doktorom MUDr. Ševčíkovi, MUDr. Polomskému, MUDr. Ihnátovi za ich skvelú prácu pri mojej operácii kolena, za ľudský a profesionálny prístup. A špeciálna vďaka patrí pánovi doktorovi Ihnátovi, že mi po operácii umožnil vyskúšať nový spôsob pooperačnej starostlivosti, a to novou formou aplikácie podania látky proti bolestiam cez kanylu priamo k určenému miestu. Účinok bol okamžitý, žiadne následky po jeho skončení podania touto metódou neboli a mne to výrazne skvalitnilo rekonvalescenciu a pobyt v nemocnici. Ešte raz veľké ďakujem všetkým, ktorí sa o mňa tak príkladne postarali aj v terajšej ťažkej dobe. Anna. 


Poďakovanie Mobilnému Odbernému Miestu

11.12.2020

Dobrý deň, absolvovala som PCR test v odberovom mieste v Nemocnici Šaca. Ďakujem službukonajúcemu personálu za profesionalitu, skvelú atmosféru a ľudskosť. V tejto dobe to obzvlášť oceňuje spoločnosť. Ešte som sa nestretla s takým príjemným prístupom. Prajem pekný víkend. Viktória.


Poďakovanie Klinike liečebnej rehabilitácie

9.12.2020

Dobrý deň, chcem sa poďakovať celému kolektívu fyziatricko-rehabilitačného oddelenia na Mládežníckej ulici. Za profesionálny a ľudský prístup. VEĽKÉ ĎAKUJEM pre pani fyzioterapeutku Evu. Ako sa povie, „naučila ma znovu chodiť“. Marek.


Poďakovanie všetkým zamestnancom ORL

13.10.2020

Prvé ďakujem patrí MUDr. Mardžejovi a sestričke z ambulancie Danke. Za ich ochotu mi pomôcť, v prvom rada, aby som nemusela „pod nôž“. Ale, bohužiaľ, 12. 10. 2020 som predsa nastúpila. A ujali sa ma hneď, by som povedala, celé oddelenie ORL. Ďakujem a veľká úcta a poklona ich neľahkej práci v tomto období patrí každému p. doktorovi a každej p. doktorke, ale hlavne u mňa p. MUDr. Jágrovi – môj operatér, pani vrchnej Bc. Márii Šoltésovej, každej jednej sestričke: Aďke, Eniko, Ivete, Erike, každej sanitárke (menovite nepoznám všetky, takže preto nemenujem ani jednu) a sanitárovi p. Milankovi. Cítila som sa ako doma, denne sa ma pýtali na moje potreby, bolesti, pocity... Ale taktiež ďakujem sestričkám na pracovisku EKG, za interné predoperačné vyšetrenie vedúcemu lekárovi z CP MUDr. Mikovi, za promptný výter MUDr. Pribulovi ml. a p. sestričke na ambulancii anesteziológie a MUDr. Lenártovi za predanesteziologické vyšetrenie. A za dobrú náladu a uspatie na operačnej sále ďakujem veľmi MUDr. Radzovi z oddelenia OAIM. Ďakujem mojim kolegyniam z hlavnej recepcie, za prijatie a podporu počas celej doby hospitalizácie. Ďakujem celému personálu kuchyne za stravu, ktorá bola chutná, ale hlavne mi dodala dosť síl na zotavenie. A v neposlednej rade by som rada poďakovala p. riaditeľovi MUDr. Jánovi Slávikovi, MBA za možnosť podstúpiť operáciu v takomto úžasnom kolektíve nemocnice a za možnosť ako zamestnanec využiť určité benefity. A taktiež mojej nadriadenej Bc. Vinterovej, dipl.s., námestníčke pre ošetrovateľstvo, za milé slová a podporu pred operáciou. Ďakujem krásne. Yvetta.


Poďakovanie pre Oddelenie dlhodobo chorých

24.9.2020

Pán námestník LPS pre internistické odbory MUDr. Ivan Skalina, pán primár ODCH MUDr. Kamil Kolesár, MUDr. Padyšáková, týmto by som sa sa chcela poďakovať celému kolektívu Internej kliniky a ODCH za príkladne poskytnutú zdravotnú starostlivosť, ľudský prístup a ochotu počas hospitalizácie mojej mamy. Agáta.


Poďakovanie pre ORL

24.9.2020

Pán primár MUDr. Veme, vedúca sestra Bc. Mária Šoltésová, týmto by som sa chcela poďakovať celému kolektívu ORL oddelenia za príkladne poskytnutú zdravotnú starostlivosť počas operačného zákroku a hospitalizácie môjho manžela Zdenka. Bol veľmi spokojný s ich ľudským prístupom a ochotou. Obzvlášť týmto ďakujem pánovi primárovi oddelenia. Agáta.


Poďakovanie pre Ortopédiu, Kliniku muskuloskeletálnej a športovej medicíny

19.9.2020

Volám sa Irena a ako bývalá zdravotná sestra som sa po dvojročnom trápení po operácii zlomeniny horného konca ramennej kosti v inej nemocnici odhodlala požiadať o pomoc MUDr. Maroša Vargu, MHA. Pán doktor sa ma po osobnej konzultácii ochotne ujal. Vďaka jeho starostlivosti a ním vykonanej úspešnej operácii už nezažívam bolesti a funkčnosť ramena sa priam zázračne zlepšuje každým dňom. Touto cestou chcem pánovi doktorovi a jeho tímu z hĺbky srdca poďakovať a popriať rovnako spokojných a vďačných pacientov, ktorých chcem zároveň povzbudiť, aby s dôverou hľadali pomoc práve na tomto mieste. S vďakou Irena, Prešov.


Poďakovanie pre chirurgické ambulancie

18.9.2020

Vážený pán prednosta MUDr. Želinský, PhD., ďakujem Vám a celému kolektívu pod Vaším vedením za príkladnú starostlivosť, prístup k pacientovi a ochotu. Jedným slovom – pre mňa to bolo veľmi príjemné prostredie. Som šťastná, lebo práca Vašich pracovníkov mi veľmi pomohla a keby som mohla, po nejakom čase, prišla by som radšej k Vám, ako na liečenie. Srdečná vďaka všetkým pracovníkom a veľa zdravia. Ostávam s pozdravom. Irena.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

4.9.2020

MUDr. Peter Polan, PhD., MPH, anesteziologička Janka plus operačný tím, veľmi pekne sa chcem poďakovať za prístup a celkový výkon, starostlivosť zamestnancov vo Vašej nemocnici, veľká spokojnosť s výmenou ľavého kolenného kĺbu 17. júna 2020. Ďakujem. Štefan.