Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

O nemocnici

Napísali ste nám

Poďakovanie pre Mamárne centrum

28.10.2021

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za skvelý prístup pána doktora Saksuna a pani sestričky Ingy v Mamárnom centre. Za predoperačnú a pooperačnú starostlivosť a ich veľmi príjemný a odborný prístup k pacientom. Som vďačná, že máme takých zdravotníkov po odbornej a aj ľudskej stránke a je potrebné si ich vážiť a adekvátne ohodnotiť. Ďakujem ešte raz a prajem im pevné zdravie. Katarína.


Poďakovanie pre Ortopédiu

22.10.2021

Dobrý deň, touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať pánovi primárovi MUDr. Romanovi Totkovičovi, FEBOT za odvedenú profesionálnu prácu pri operácii deformácie chodidla spôsobenou reumatickou artritídou. Po absolvovaní operácie a po zahojení môžem znovu normálne chodiť bez problémov a bolestí. Veľmi si cením, pán primár, Vašu odbornosť a prístup k pacientovi. S úctou a vďakou Alena.


Poďakovanie pre MUDr. Saksuna, PhD.

18.10.2021

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať MUDr. Ladislavovi Saksunovi, PhD. za skvele odvedenú operáciu prsníka a predoperačnú a pooperačnú starostlivosť. Je to TOP lekár, ktorý je nielen vysoko odborne zdatný, ale je neskutočne empatický, trpezlivý a dokáže veľmi rýchlo riešiť medicínske problémy (som 2 mesiace od zistenia karcinómu prsníka a už som týždeň po operácii). Prístup pána doktora k pacientke je milý, upokojujúci a pozitívny. Zároveň chcem poďakovať za rovnaký prístup k pacientom aj jeho zdravotnej sestre Inguške, ktorá tvorí s pánom doktorom skvelý tým. Ak by bol zdravotnícky personál taký, ako oni dvaja, tak je radosť chodiť k lekárovi. Takýchto odborníkov si treba vážiť, držať si ich ako vo vatičke a adekvátne ohodnotiť. Prajem im všetko dobré a len samých spokojných pacientov. Mária.


Poďakovanie pre Ortopédiu

18.10.2021

Chcem sa poďakovať MUDr. Tomášovi Ševčíkovi za dobre vykonanú prácu - operácia lakťa, jeho ľudský a profesionálny prístup a taktiež službukonajúcim sestrám v dobe od 20. 06. 2021 do 22. 06. 2021. Ľuboš.


Poďakovanie pre Ortopédiu - Klinika muskuloskeletálnej a športovej medicíny

11.10.2021

Začiatkom augusta som bola hospitalizovaná na ortopedickom oddelení za účelom operácie kolena. Už hneď po príchode na príjem (ARO + ortopédia) ma vyčkával veľmi ochotný a usmievavý personál. Po príchode na izbu, na ktorú mi pomohol odniesť tašku veľmi príjemný sanitár, som potrebovala chvíľu na ujasnenie, či som prišla na dovolenku alebo do nemocnice. Ako milovník jedla nesmiem zabudnúť ani na veľmi chutnú stravu. Ešte v ten deň ma prišiel navštíviť pán doktor MUDr. Mgr. Maroš Varga, MHA, aby sme si spolu mohli prebrať priebeh operácie. V deň operácie ma hneď ráno navštívila pani sestrička, ktorá mi zaviedla kanylu, no cením si najmä spoločné humorné potláčanie mierneho strachu z operácie. Pred sálou ma čakal ako prvý spolu operatér MUDr. Michal Mitro, neskôr sa pridal celý operačný tím. Po prebratí ma doktor Varga narýchlo uistil o priebehu a výsledku operácie. Na ďalšie ráno, po vizite, mi MUDr. Simona Rapčanová vyťahovala redon, no vďaka nej sme to zvládli oveľa lepšie, než som prvotne čakala, keďže po predchádzajúcich skúsenostiach som sa obávala nepríjemného pocitu a bolesti. Chcela by som sa srdečne poďakovať všetkým lekárom, sestričkám, sanitárom, kuchárom, ale aj ostatným zamestnancom nemocnice, ktorí sa starali o môj veľký komfort počas hospitalizácie. Špeciálna vďaka patrí mojim hrdinom: doktorovi Vargovi a doktorovi Mitrovi spolu s celým operačným tímom, ktorí sa po 4 rokoch bolesti, ignorácie a neochoty zo strany lekárov z iných zariadení postarali o moje koleno najlepšie, ako vedeli. Som presvedčená, že vďaka nim už čoskoro budem môcť vybehnúť na trávniky a naďalej si naplno užívať športový život. S úctou a pozdravom. Laura.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

1.10.2021

Dobrý deň, v dňoch od 21. 09. 2021 do 24. 9. 2021 som bol z dôvodu výkonu operačného zákroku hospitalizovaný vo Vašej nemocnici. Týmto by som sa chcel úprimne poďakovať p. MUDr. Radoslavovi Krajničákovi, PhD., ktorý vykonal operačný zákrok a zároveň sestrám, ďalším lekárom a ostatnému personálu, s ktorým som počas hospitalizácie na 8. poschodí (Interné oddelenie) prišiel do kontaktu za úžasný, ľudský, milý a profesionálny prístup. Ďakujem. Juraj.


Poďakovanie pre Ambulancie všeobecného lekárstva

30.9.2021

Moje veľké poďakovanie patrí sestričke Erike Šimkovej a p. primárovi MUDr. Kristiánovi Bucsayovi z Polikliniky VA U.S. Steel ZA Koksovňa. Za ich ochotu, ústretovosť a odbornosť vo svojom odbore počas mojej celej návštevy v ambulancii. Je to sestrička a primár na vysokej úrovni, sú to zdravotníci s veľkým srdcom, prajme si, aby sme mali všetkých lekárov a sestričky takých. Maja.


Poďakovanie pre Urologickú ambulanciu a chirurgiu

24.9.2021

Bol som prijatý na urologickú operáciu na chirurgiu na 1. poschodí vo Vašej nemocnici. Bol som milo prekvapený prístupom, profesionalitou, najmä sestričiek na tomto oddelení. Čistota, poriadok a milé správanie, to som ešte nenažil, nechcel som uveriť, že aj takéto zdravotnícke zariadenie existuje na Slovensku. Harmónia medzi sestrami a lekármi na vysokej úrovni. Každý Váš lekár pôsobí v dobrom slova zmysle k pacientovi ako dobrý psychológ, najmä MUDr. Ľuboš Tešľa, vedia správna motivovať, upokojiť a liečiť. Toto je zdravotníctvo, aké potrebujeme. Ďakujem, Ladislav.


Poďakovanie pre Mamárne centrum

24.9.2021

Moje veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa starali počas mojej operácie na chirurgii (r. 2015), ale hlavne MUDr. Marta Marcinová, PhD. so sestrou a MUDr. Zuzana Hribiková, pre ich ochotu, ústretovosť a odbornosť vo svojom odbore počas celého obdobia mojich kontrol na ambulanciách. MUDr. Marcinová je nielen odborníčkou vo svojom odbore, ale aj človekom s veľkým Č i veľkým srdcom. Podobne sa správala aj MUDr. Hribiková. Venovala mi čas a podrobne mi vysvetlila všetko, čo som potrebovala vedieť. Prajme si, aby sme mali všetkých lekárov takých, ako sú tie Vaše lekárky. Darina.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

8.9.2021

Chcem sa srdečne poďakovať všetkým pracovníkom Chirurgickej kliniky, prednostovi MUDr. Vrzgulovi, lekárom, sestrám, ošetrovateľom, sanitárkam a upratovačkám... za ich profesionálny, ľudský a srdečný prístup počas celej mojej hospitalizácie. Vždy ochotní slúžiť a pomáhať. Pozitívne správanie a prístup celého personálu kliniky bol jeden z najlepších, s ktorým som sa stretla počas môjho života. Chcem im taktiež popriať veľa síl a energie pri ich náročnej práci. Nech ich pozitivizmus a láska pomáhať druhým nikdy neopúšťa! Božena.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

27.8.2021

Dobrý deň, touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať celému kolektívu Gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia, hlavne pánovi primárovi, všetkým lekárom a sestričkám za profesionálny prístup. Taktiež Novorodeneckému oddeleniu, od pani primárky, lekárov a sestričky. Jedno veľké Ďakujem. Nemocnicu AGEL Košice-Šaca môžem len odporúčať. Rodila som u Vás už druhé dieťa a bola som maximálne spokojná. A vždy je to hlavne o komunikácii a o prístupe. Ešte raz ďakujem. Zuzana.


Poďakovanie pre Ortopédiu - Klinika muskuloskeletálnej a športovej medicíny

23.8.2021

Chcem sa poďakovať za skvelú starostlivosť sestričkám a dať veľkú vďaku dvom pánom - primárovi MUDr. Romanovi Totkovičovi, FEBOT a MUDr. Martinovi Vicenovi. Väčšina lekárov predpíše len analgetiká a viac to nijako neriešia. No Vy ste mi pomohli viac, ako iní. Preto Vám patrí veľké ĎAKUJEM. Alojz.


Poďakovanie pre urológiu

5.8.2021

Dobrý deň prajem, som pacientkou urologickej ambulancie MUDr. Kmaka. Týmto chcem jemu aj zdravotnej sestre ambulancie vyjadriť poďakovanie za ich starostlivosť, ľudský aj profesionálny prístup k pacientovi. Ďakujem. Mária.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum, MUDr. Kubašovský

19.7.2021

Dňa 23. 3. 2021 som bol operovaný vo Vašej nemocnici (kompletná lézia predného skríženého väzu pravého kolena). Chcel by som týmto veľmi pekne poďakovať ošetrujúcemu lekárovi MUDr. Jozefovi Kubašovskému (a, samozrejme, aj kolektívu zabezpečujúcemu môj operačný zákrok v daný deň) za profesionálny výkon, odbornosť, ľudský postoj a prístup k pacientovi nielen počas operácie, ale aj za vyšetrenia pred operáciou a kontrolné vyšetrenia po operácii. Som vďačný za to, že ste odviedli profesionálnu prácu a prinavrátili mi zdravie v relatívne krátkom čase. Vaše správanie a prístup k pacientovi môže byť príkladom a vzorom pre mnohých lekárov a ostatných zdravotníckych pracovníkov v rezorte zdravotníctva. Ešte raz veľká vďaka a prajem Vám pevné zdravie, veľa úspešných operačných zákrokov a spokojných pacientov. S pozdravom Róbert.


Poďakovanie pre Ortopédiu - KMaŠM

9.7.2021

Konkrétne, pán primár Totkovič. Poďakovanie za prístup, ľudskosť a profesionálnu odbornosť. Vrelé dík! Július.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

8.7.2021

Moje srdečné poďakovanie patrí Pánovi doktorovi MUDr. Mgr. Vargovi, MHA a tiež asistujúcemu lekárovi (meno, žiaľ, neviem) za operáciu pravého ramena (poranenie svalu a šľachy rotátorovej manžety ramena) zo dňa 26. 05. 2021, za skvele odvedený lekársky úkon!!! Klobúk dole pred týmito kúzelníkmi, nakoľko po operácii ma nesprevádzala prakticky žiadna bolesť a hybnosť ramena sa od operácie každým dňom citeľne zlepšovala. Dnes, t.j. 07. 07. 2021, som bol prvýkrát na rehabilitácii doma v Rožňave, pričom rehabilitačný lekár i rehabilitačná sestra len neveriacky krútili hlavami nad hybnosťou môjho operovaného ramena. Taktiež by som rád vyzdvihol personál ortopédie počas mojej hospitalizácie (25. 5. 2021 - 27. 5. 2021), je to veľmi profesionálny team aj pod veľkým každodenným pracovným tlakom! Keby takto fungovala, resp. s takýmito ľuďmi, každá nemocnica na Slovensku, tak by tu bolo sveta žiť... Klobúk dole pred všetkými, ďakujem veľmi pekne!!! Jaroslav.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku, Doc. Dosedla a kolektív

23.6.2021

Vážený pá primár, dovoľte mi, prosím, aby som v mene celej našej rodiny vyjadril obrovskú úctu a vďaku za ochotu, profesionálnosť a obzvlášť za ľudský prístup Vás a aj celého oddelenia pri pôrode, ale aj pred a post-natálnej starostlivosti našej malej Emky. Napriek trvalému pobytu v Bratislave a tým trochu dlhšiemu cestovaniu neľutujeme, dobré meno Vás, ale aj každého jedného spolupracovníka na Vašom oddelení nebolo len vynikajúcou značkou, ale milou a príjemnou skutočnosťou! Kiežby naše zdravotníctvo malo takých ľudí v každom kúte Slovenska. S pokorou a vďakou. Milan.


Poďakovanie personálu magnetickej rezonancie

10.6.2021

Chcela by som sa úprimne poďakovať personálu MRI pracoviska za ich maximálnu profesionálnosť, veľkú ústretovosť a obetavosť. Trpím silnou klaustrofóbiou, a preto som veľmi ocenila láskavý prístup ku mne ako pacientovi aj k môjmu sprievodu, manžela a 3-ročnej dcérky. Sestričky boli veľmi milé, ochotné ,,poskúšať" si so mnou a predýchať pobyt vo vnútri MR prístroja. Osobne mi veľmi pomohlo, keď ma počas vyšetrenia mohol priamo v miestnosti sprevádzať manžel. Dodalo mi to odvahu a istotu. Ďakujem, že to sestričky akceptovali, pretože viem, že na podobných pracoviskách v iných mestách takáto možnosť nie je štandardne povolená. Ďakujem im, že ma neodcudzili ako človeka a nevzdali to so mnou po prvom mojom spanikárení vo vnútri MR. Svoju prácu si vykonávajú svedomito, ľudsky a mám dojem, že sú to ľudia na správnom mieste. Ešte raz úprimne ďakujem. S pozdravom Monika.


Poďakovanie očkovaciemu tímu

18.3.2021

Perfektne zvládnuté očkovanie a koordinácia! Veľké ďakujem! Profesionálne vystupovanie! Ján.


Poďakovanie pre Ortopédiu

14.3.2021

Profesionálnym, odborným a ľudským prístupom mi pomohol zvládnuť operáciu haluxu už dvakrát pán primár MUDr. Totkovič, FEBOT. Významne mi pomohol pri problémoch s nohami. Vďaka aj celému tímu. Prajem veľa zdravia, sily a energie pri takej náročnej práci. Ďakujem Iveta. Vďaka všetkým zdravotníkom. 


Poďakovanie Endokrinologickej ambulancii

11.3.2021

Vždy sa vzorne o mňa a moje zdravie stará pani doktorka Semanová a tiež sestra na oddelení. Úctivá, rozvážna, vždy poradí... proste super. Som veľmi spokojná. Zlata


Poďakovanie pre Mamárne centrum

6.3.2021

Milé vedenie nemocnice, rada by som poďakovala za odborný prístup, láskavosť, dobrú komunikáciu a starostlivosť počas mojej hospitalizácie vo Vašom Mamárnom centre v mesiaci február 2021. Zvlášť sa chcem poďakovať MUDr. Saksunovi, PhD. a celému jeho operačnému tímu za kvalitne a šetrne vykonaný operačný zákrok a zároveň za pooperačnú starostlivosť. Veľmi si to cením, som veľmi vďačná a spokojná s Vašou prácou a záujmom o pacienta. Adriana.


Poďakovanie pre Gynekologické ambulancie

3.3.2021

Chcem sa poďakovať za prístup a priebeh zákroku, ktorý som absolvovala v nemocnici. Po štyroch rokoch trápenia bol môj problém u Vás vyriešený behom týždňa. Pre mňa neuveriteľné. Prístup sestričiek na ambulancii bol na veľmi vysokej úrovni. Ďakujem všetkým, s ktorými som sa v ten deň stretla. Majú môj obdiv pre ich profesionalitu a empatiu. Dagmar.


Poďakovanie pre Kliniku liečebnej rehabilitácie

1.3.2021

Je to presne rok, čo som bol s manželkou na liečení na rehabilitačnom oddelení. Základná diagnóza: problémy s kolenami, najmä s pravým kolenom, uvoľnené podkolenné šľachy, ťažšie sa mi chodilo dole schodmi, svaly na stehnách ochabli a cítil som bolesti v meniskoch, aj bežná chôdza bola bolestivá. To už asi prináleží dôchodcovskému veku. Priznám sa, nevedel som, čo mám očakávať. Celý týždeň som chodil na masáže, kryoterapiu, magnetoterapiu a absolvoval som fyzioterapeutické cvičenia. Relaxácia, strečing a stimulácia stehenných svalov zabrala, nastal reštart a bolesti sa uvoľnili. Dostal som za pár dní presný návod, AKO. Zvyšok bol v mojich rukách. Doma som pokračoval, každý deň po zobudení, ešte na lôžku, v naučenej zostave cvičení. Dvadsať – tridsať minút denne a 365 dní v roku. Nevynechal som ani deň. Po večeroch pri sledovaní filmov som si pridal z vlastnej iniciatívy fasciálny tréning, SM systém. Neľutujem investovaný čas. Už v lete bola moja chôdza podstatne lepšia. Výlety, vychádzky do prírody s celou rodinou prekonali moje očakávanie. Nebol to maratón, ale pokojné vychádzkové tempo. Zvládol som Havraniu skalu (580) a Záruby (768) v Malých Karpatoch. Krokomer napočítal dvanásť až pätnásť kilometrov a odmenou boli nádherné výhľady a príjemná spoločnosť najbližších. V januári, takmer po roku, som si uvedomil, že chodím inak, lepšie, tak, ako kedysi. Bolesti kolien takmer úplne ustúpili a šľachy si našli svoje správne anatomické miesto. V cvičení pokračujem ďalej. Srdečne ďakujem všetkým pracovníkom Kliniky liečebnej rehabilitácie, pod vedením primárky MUDr. Márie Katuščákovej, ktorí mi pred rokom dali návod AKO. Prajem im všetkým veľa energie a veľa spokojných a uzdravených pacientov. Paľo 


Poďakovanie pre primára ortopédie

1.3.2021

Dobrý deň, absolvovala som u Vás operáciu stuhnutého palca u primára MUDr. Romana Totkoviča. Touto cestou by som chcela vyjadriť úprimné poďakovanie MUDr. Totkovičovi za profesionálnu prácu a prístup k mojej osobe ako pacientovi. Hlboko si cením jeho profesionálne správanie a ľudský prístup. Po absolvovaní operácie mi skvalitnil môj život, ktorý sa stal bezbolestným. S úctou a vďakou pacientka Dagmar.


Poďakovanie chirurgovi

25.2.2021

Dobrý deň. Chcem sa poďakovať primárovi Pribulovi - chirurgia za odborný, ústretový a ľudský prístup pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Jeho vzťah k pacientom by mal byť príkladom pre každého zdravotníka. Som s jeho starostlivosťou veľmi spokojný a zo srdca mu ďakujem aj moja rodina. Jozef.


Poďakovanie pre Ortopédiu

23.2.2021

Chcel by som sa poďakovať celému tímu. Veľká vďaka sestričkám, ktoré sa o mňa dobre starali. Veľká vďaka aj sanitárkam, aj tej, ktorá ma stále zobrala do veľkej sprchy na vozíku. A veľká vďaka doktorom aj primárovi Totkovičovi, ktorý ma operoval. Ste veľmi dobrý a pekný kolektív, viete to s ľuďmi. Veľmi vám za to ďakujem. Bývalý pacient Vojtech


Poďakovanie pre Urologické ambulancie

16.1.2021

Dobrý deň, volám sa Mária a môj otec Štefan je pacientom urologickej ambulancie a pána MUDr. Michala Kmaka. Toto poďakovanie/recenziu som pôvodne plánovala zaslať priamo vedeniu nemocnice, avšak na Vašej stránke som nenašla žiadne e-mailové adresy na ich kontaktovanie, tak dúfam, že sa to k nim aj touto cestou dostane. Môj otec sa u MUDr. Kmaka lieči už niekoľko rokov kvôli vážnym urologickým problémom. Počas celej tejto doby sa pán doktor o môjho otca príkladne stará. Aj napriek tomu, že toto konštatovanie vyznieva ako klišé, že s otcom už roky pravidelne navštevujem lekárov z rôznych odborov, verte mi, príkladná starostlivosť, ľudský prístup, empatia a záujem urobiť pre pacienta maximum nie sú v našom zdravotníctve samozrejmosťou. Pán doktor svojou vynikajúcou odbornosťou, ale aj jeho vysoko profesionálnym prístupom nielenže môjho otca lieči, ale, dovolím si tvrdiť, že mu naposledy zachránil život, keď ho hospitalizoval s veľmi zlými krvnými výsledkami, čo mu po následnom podaní transfúzii zachránilo život. Napriek tomu, že tieto úkony nemajú s urológiou nič spoločné a kľudne sa od danej situácie mohol dištancovať, zachoval sa ako lekár, ktorý si evidentne veľmi dobre pamätá Hippokratovu prísahu. Na rozdiel od mnohých ostatných. Veľmi si prajem, aby sme takýchto excelentných a zanietených lekárov mali v zdravotníctve viac a Vám želám, aby takýto lekári vo Vašom tíme prevládali. S pozdravom a prianím pekného dňa. Mária.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

13.1.2021

Dobrý deň, dňa 11. januára 2021 som bola operovaná na karpálny tunel. Vyjadrujem vďaku MUDr. Vicenovi za profesionálny a hlavne ľudský prístup počas liečby a následnej operácie. Taktiež oceňujem flexibilnú a prívetivú komunikáciu. Poďakovanie patrí všetkým na sále, na príjme a na oddelení. Taktiež všetkým, ktorí sú v prvej línii počas testovania na COVID. Veľká poklona a úcta. Ď A K U J E M! Slávka.


Poďakovanie pre call centrum

4.1.2021

Ďakujeme pani Lucii za veľmi milý prístup a ochotu pomôcť, v dnešnej dobe je takýchto ľudí málo.


Poďakovanie pre sestričky Chirurgickej kliniky

21.12.2020

Moje poďakovanie patrí všetkým sestričkám a doktorom. Veľká spokojnosť. Ďakujem. Bývalý pacient.


Poďakovanie pre Ortopédiu, Kliniku muskuloskeletálnej a športovej medicíny

15.12.2020

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánom doktorom MUDr. Ševčíkovi, MUDr. Polomskému, MUDr. Ihnátovi za ich skvelú prácu pri mojej operácii kolena, za ľudský a profesionálny prístup. A špeciálna vďaka patrí pánovi doktorovi Ihnátovi, že mi po operácii umožnil vyskúšať nový spôsob pooperačnej starostlivosti, a to novou formou aplikácie podania látky proti bolestiam cez kanylu priamo k určenému miestu. Účinok bol okamžitý, žiadne následky po jeho skončení podania touto metódou neboli a mne to výrazne skvalitnilo rekonvalescenciu a pobyt v nemocnici. Ešte raz veľké ďakujem všetkým, ktorí sa o mňa tak príkladne postarali aj v terajšej ťažkej dobe. Anna. 


Poďakovanie Mobilnému Odbernému Miestu

11.12.2020

Dobrý deň, absolvovala som PCR test v odberovom mieste v Nemocnici Šaca. Ďakujem službukonajúcemu personálu za profesionalitu, skvelú atmosféru a ľudskosť. V tejto dobe to obzvlášť oceňuje spoločnosť. Ešte som sa nestretla s takým príjemným prístupom. Prajem pekný víkend. Viktória.


Poďakovanie Klinike liečebnej rehabilitácie

9.12.2020

Dobrý deň, chcem sa poďakovať celému kolektívu fyziatricko-rehabilitačného oddelenia na Mládežníckej ulici. Za profesionálny a ľudský prístup. VEĽKÉ ĎAKUJEM pre pani fyzioterapeutku Evu. Ako sa povie, „naučila ma znovu chodiť“. Marek.


Poďakovanie všetkým zamestnancom ORL

13.10.2020

Prvé ďakujem patrí MUDr. Mardžejovi a sestričke z ambulancie Danke. Za ich ochotu mi pomôcť, v prvom rada, aby som nemusela „pod nôž“. Ale, bohužiaľ, 12. 10. 2020 som predsa nastúpila. A ujali sa ma hneď, by som povedala, celé oddelenie ORL. Ďakujem a veľká úcta a poklona ich neľahkej práci v tomto období patrí každému p. doktorovi a každej p. doktorke, ale hlavne u mňa p. MUDr. Jágrovi – môj operatér, pani vrchnej Bc. Márii Šoltésovej, každej jednej sestričke: Aďke, Eniko, Ivete, Erike, každej sanitárke (menovite nepoznám všetky, takže preto nemenujem ani jednu) a sanitárovi p. Milankovi. Cítila som sa ako doma, denne sa ma pýtali na moje potreby, bolesti, pocity... Ale taktiež ďakujem sestričkám na pracovisku EKG, za interné predoperačné vyšetrenie vedúcemu lekárovi z CP MUDr. Mikovi, za promptný výter MUDr. Pribulovi ml. a p. sestričke na ambulancii anesteziológie a MUDr. Lenártovi za predanesteziologické vyšetrenie. A za dobrú náladu a uspatie na operačnej sále ďakujem veľmi MUDr. Radzovi z oddelenia OAIM. Ďakujem mojim kolegyniam z hlavnej recepcie, za prijatie a podporu počas celej doby hospitalizácie. Ďakujem celému personálu kuchyne za stravu, ktorá bola chutná, ale hlavne mi dodala dosť síl na zotavenie. A v neposlednej rade by som rada poďakovala p. riaditeľovi MUDr. Jánovi Slávikovi, MBA za možnosť podstúpiť operáciu v takomto úžasnom kolektíve nemocnice a za možnosť ako zamestnanec využiť určité benefity. A taktiež mojej nadriadenej Bc. Vinterovej, dipl.s., námestníčke pre ošetrovateľstvo, za milé slová a podporu pred operáciou. Ďakujem krásne. Yvetta.


Poďakovanie pre Oddelenie dlhodobo chorých

24.9.2020

Pán námestník LPS pre internistické odbory MUDr. Ivan Skalina, pán primár ODCH MUDr. Kamil Kolesár, MUDr. Padyšáková, týmto by som sa sa chcela poďakovať celému kolektívu Internej kliniky a ODCH za príkladne poskytnutú zdravotnú starostlivosť, ľudský prístup a ochotu počas hospitalizácie mojej mamy. Agáta.


Poďakovanie pre ORL

24.9.2020

Pán primár MUDr. Veme, vedúca sestra Bc. Mária Šoltésová, týmto by som sa chcela poďakovať celému kolektívu ORL oddelenia za príkladne poskytnutú zdravotnú starostlivosť počas operačného zákroku a hospitalizácie môjho manžela Zdenka. Bol veľmi spokojný s ich ľudským prístupom a ochotou. Obzvlášť týmto ďakujem pánovi primárovi oddelenia. Agáta.


Poďakovanie pre Ortopédiu, Kliniku muskuloskeletálnej a športovej medicíny

19.9.2020

Volám sa Irena a ako bývalá zdravotná sestra som sa po dvojročnom trápení po operácii zlomeniny horného konca ramennej kosti v inej nemocnici odhodlala požiadať o pomoc MUDr. Maroša Vargu, MHA. Pán doktor sa ma po osobnej konzultácii ochotne ujal. Vďaka jeho starostlivosti a ním vykonanej úspešnej operácii už nezažívam bolesti a funkčnosť ramena sa priam zázračne zlepšuje každým dňom. Touto cestou chcem pánovi doktorovi a jeho tímu z hĺbky srdca poďakovať a popriať rovnako spokojných a vďačných pacientov, ktorých chcem zároveň povzbudiť, aby s dôverou hľadali pomoc práve na tomto mieste. S vďakou Irena, Prešov.


Poďakovanie pre chirurgické ambulancie

18.9.2020

Vážený pán prednosta MUDr. Želinský, PhD., ďakujem Vám a celému kolektívu pod Vaším vedením za príkladnú starostlivosť, prístup k pacientovi a ochotu. Jedným slovom – pre mňa to bolo veľmi príjemné prostredie. Som šťastná, lebo práca Vašich pracovníkov mi veľmi pomohla a keby som mohla, po nejakom čase, prišla by som radšej k Vám, ako na liečenie. Srdečná vďaka všetkým pracovníkom a veľa zdravia. Ostávam s pozdravom. Irena.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

4.9.2020

MUDr. Peter Polan, PhD., MPH, anesteziologička Janka plus operačný tím, veľmi pekne sa chcem poďakovať za prístup a celkový výkon, starostlivosť zamestnancov vo Vašej nemocnici, veľká spokojnosť s výmenou ľavého kolenného kĺbu 17. júna 2020. Ďakujem. Štefan.