Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 [email protected]

O nemocnici

Napísali ste nám

Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

25.6.2024

Milí naši lekári a sestričky, ďakujeme za všetku Vašu obetavú starostlivosť o našu malú Janku. Veľmi ste mi tým pomáhali, aby som sa zotavila. Klobúk dolu pred Vašou neľahkou prácou s najmenšími vo dne, v noci. Veľmi sme cítili, že to robíte s láskou. Je to naozaj veľký dar Ďakujeme! Nech sa Vám darí! Sme vďační, že všetko dobre dopadlo. Koniec dobrý, všetko dobré... S láskou mamka Marie a naša – Vaša malá Janka.

Ďakujem.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku – Psychofyzická príprava na pôrod

3.6.2024

Ešte raz ďakujeme za predpôrodnú prípravu, páčila sa nám návšteva oddelenia aj prednášky, boli sme s manželom spokojní. Erika


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku – Psychofyzická príprava na pôrod

3.6.2024

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za prínosné prednášky, pre mňa osobne boli veľmi užitočné v príjemnej atmosfére. Ďakujem. Diana


Poďakovania pre gynekologicko-pôrodnícku kliniku

25.4.2024

Ďakujem krásne za skvelú prednášku v rámci Psychofyzickej prípravy na pôrod. Po mojom predchádzajúcom pôrode mám trochu obavy z tohto nastávajúceho. Ak by však môj prvý pôrod prebiehal za Vašej prítomnosti, verím, že by bol úplne iným zážitkom. Úplne iný prístup, ste veľmi milé, srší z Vás pokoj, optimizmus a podpora, ktorú nastávajúce mamičky potrebujú najviac. Ďakujem zo srdca za Vaše plnohodnotné rady a prácu, ste úžasné. Katarína


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

16.4.2024

Chcem sa úprimne poďakovať členom tímu chirurgického oddelenia vašej nemocnice. Obzvlášť by som sa chcela poďakovať pánovi prednostovi MUDr. Andrejovi Vrzgulovi za obetavú starostlivosť počas môjho nedávneho chirurgického zákroku a celej doby hospitalizácie. Vážim si vašu odbornosť a schopnosť viesť tento tím. Profesionalita, láskavosť a empatia celého oddelenia chirurgie na 2. poschodí mi dala pocit bezpečia a vytvorila prostredie dôvery počas celej doby hospitalizácie. Som vďačná, že som mala tú česť byť pod Vašou starostlivosťou a ďakujem za všetko, čo ste pre mňa urobili.

p. Klobučníková

 

Ďakujem


Poďakovanie pre Internú kliniku

18.3.2024

Touto cestou by som sa chcela poďakovať personálu Internej kliniky za profesionálnu starostlivosť o môjho otca, pána Jána Demka. Maximálne ústretový, empatický prístup a zlepšenie zdravotného stavu. O tom, že „u nás ste v dobrých rukách",  som sa už veľakrát presvedčila. Ďakujem, Lívia.


Poďakovanie pre Kliniku liečebnej rehabilitácie

6.3.2024

Slová vďaky a veľkej spokojnosti adresujem celému zdravotníckemu personálu rehabilitačného oddelenia. Ďakujem za psychickú podporu, za dôkladné vyšetrenie, za účinné cvičenia a procedúry, ktoré zlepšili môj celkový zdravotný stav. Ďakujem, že ste ma za týždeň dokázali naštartovať a postaviť na vlastné nohy.


Poďakovanie pre ORL

24.2.2024

Všetci boli veľmi ľudskí. Som veľmi citlivý človek a ochota a priateľský prístup celého kolektívu mi pobyt veľmi uľahčil. Veľmi ochotné a milé sestričky, vždy prehodili pár slov a zaujímali sa o pacienta. Šikovné pani upratovačky aj tety v kuchyni. No, moja najväčšia vďaka patrí pánovi doktorovi Jágrovi. Poskytujete super služby, ak by som nebola chorá, cítila by som sa ako v hoteli. Nech sa vám darí.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

14.2.2024

Som milo prekvapená prístupom sestier, boli ochotné, milé a podávali informácie. Oceňujem veľmi prístup operatéra MUDr. Liberka, bolo to profesionálne a výborný prístup z jeho strany. O všetkom ma informoval, čo je pre mňa ako pacienta veľmi dôležité. Ďakujem pekne. 


Poďakovanie pre ORL

9.2.2024

Celý personál bol milý, usmievavý, prijemný, ochotný odpovedať na všetky otázky. Ani raz som nemala pocit, že pacienti sú na ťarchu, že sa im nechce byť v práci. Práve naopak, celý personál bol vždy k dispozícii s úsmevom. MUDr. Jáger skvelý človek, všetko vysvetlil, zodpovedal všetko, na čo som sa pýtala. Veľká vďaka celému tímu na ORL od jedálne až po operačnú sálu. Všetci ste TOP! Cítila som sa u skvele, naďalej robte tak, ako doteraz a nebudete mať konkurenciu. Veľa šťastia!


Poďakovanie pre neurológiu

6.2.2024

Milý zdravotnícky personál neurologického oddelenia, dovoľte mi, aby som Vám touto cestou vyslovil srdečné poďakovanie a úprimné uznanie za profesionálny a ľudský prístup počas môjho pobytu vo Vašej nemocnici. Verte mi, že som už strávil nejaký ten čas vo viacerých nemocniciach na Slovensku, ako aj v Čechách, ale takýto pozitívny prístup som nikde nezažil. Ešte raz: úprimná vďaka. Nakoniec, ale nie v poslednom rade, by som sa chcel poďakovať aj personálu kuchyne za pestrú a chutnú stravu. Ferenc.


Poďakovanie pre Urocentrum

12.1.2024

Rád by som touto formou vyjadril svoju veľkú spokojnosť a pozitívnu recenziu na urologickú ambulanciu vo Vašej nemocnici, konkrétne MUDr. Michal Kmak. Mal som už predchádzajúce skúsenosti s inou uro ambulanciou, takže to mám s čím porovnať. Chcel by som vyzdvihnúť veľmi ľudský a príjemný prístup pána doktora, ktorý si veľmi konštruktívne a chronologicky vyžiadal moju anamnézu, urobil mi potrebné vyšetrenia a netlačil do mňa zbytočne a empiricky lieky bez podloženej nutnosti. Konečne mám pocit, že sa o mňa v rámci uro problému stará lekár a nie stroj, za čo mu veľmi ďakujem a rovnako aj Vám, že zamestnávate tak kvalifikovaný a ľudský personál. S pozdravom, MJ.


Poďakovanie pre Internú kliniku

14.12.2023

Touto cestou by som sa v mene mojej mamky Evy, ktorá leží na internom oddelení na 9. poschodí, chcela poďakovať celému zdravotníckemu tímu za profesionálnu prácu, obetavosť a láskavosť. Veľké ďakujem patrí  internému oddeleniu pod vedením p. primára MUDr. Skalinu, ako aj zástupcovi primára MUDr. Muchovi a lekárke MUDr. Lajtárovej, MUDr. Repaszkej. Ďalšia vďaka patrí primárovi MUDr. Milichovskému za jeho odbornosť, ako aj láskavý prístup k mojej mame. Všetkým prajem veľa profesijných úspechov, ako aj spokojných pacientov, klientov. Prajem Vám Božie požehnanie. Eva.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

4.7.2023

Dobrý deň, chcela by som sa z celého srdca poďakovať celému gynekologicko-pôrodníckemu a novorodeneckému oddeleniu. V prvom rade MUDr. Kelijmu, na ktorého v dobrom spomínam už z prvého pôrodu (17. 4. 2021), ktorý prebiehal úplne super. Doktor bol ako profesionálny, tak aj ľudský a pôrod bol aj vďaka nemu ľahší. V tomto prípade (17. 4. 2023) som začala krvácať v 33. tt kvôli placente. Doktor spolu so sestričkou Jarkou hneď pohotovo reagovali, postarali sa o mňa a zavolali sanitku. Mimo toho sa vždy viem spoľahnúť aj na doktora Kelijho aj na sestričku Fabianovú, sestričku Kubovú a sestričku Uvegešovú v prípade akéhokoľvek gynekologického problému. Chcem sa poďakovať tiež MUDr. Richnavskému za vykonanú sekciu. Vďaka patrí p. prednostovi MUDr. Dosedlovi, ktorý bol vždy profesionálny a taktiež prítomný pri danej situácii. Chcem sa poďakovať doslova každej jednej sestričke, každému jednému lekárovi a každej jednej pomocnici, ktorá na danom oddelení pracuje. Každý jeden, ktorý okolo mňa len prešiel, bol úžasný, profesionálny a starostlivý. Neviem nájsť vhodné slová a neviem menovať každého, ale, ak by som mala, bol by tu asi celý zoznam z daného oddelenia. (Ležala som v staršej časti vedľa novorodeneckého odd.) Keďže som mala ťažké dýchanie, poslali ma na interné vyšetrenie, kde MUDr. Polák zistil pľúcnu embóliu, ktorému vďačím za diagnostiku a liečbu. Veľká vďaka patrí aj novorodeneckému oddeleniu, kde začnem pánom primárom MUDr. Kapecom, ktorý bol tiež profesionálny, úžasný a ľudský a o každom postupe ohľadom dcérky ma informoval, nakoľko nebola pri mne. Dcérka bola presunutá do Novej nemocnice a o 2 týždne ju poslali naspäť do Šace, kde som bola k nej hospitalizovaná, a teda idem chváliť celé oddelenie, s ktorým som spolupracovala pri starostlivosti o dcérku. Takisto každá jedna bola úžasná, milá a profesionálna. Vždy Vás budem všade len chváliť a odporúčať. Príde mi to málo, čo som napísala, ale musím aspoň takto, aby ste vedeli o tom, akých máte úžasných zamestnancov. A ešte raz chcem napísať jedno veľké ĎAKUJEM za všetko, čo pre nás urobili. Nikdy na to nezabudnem. Prajeme krásny deň a ostávame s pozdravom. Nikoleta a Lianka


Poďakovanie pre neurológiu

13.6.2023

Veľmi príjemný personál, sestričky sú super. Pomohli so všetkým, čo bolo treba. Strava výborná, lekári ochotní, výborná komunikácia, ústretovosť. Celý kolektív je ako jedna rodina, sanitári, sestričky, lekári, super.


Poďakovanie pre chirurgiu

13.6.2023

Všetko bolo aj je na vysokej úrovni. Som veľmi spokojný a šťastný. Príjemné prostredie aj personál. Ďakujem všetkým. Príjemní ľudia, láskavý a trpezlivý prístup = 90 % zdravia. Díky. Pacient z chirurgie.


Poďakovanie pre Neurologické oddelenie a Kliniku liečebnej rehabilitácie

5.5.2023

„Chcela by som poďakovať celému personálu Neurologického oddelenia za milú a príkladnú starostlivosť. Zvlášť veľká vďaka patrí pani doktorke MUDr. Daniele Sendekovej a pánovi doktorovi MUDr. Martinovi Buchňákovi za ľudský prístup a úsilie dostať môj zdravotný stav pod kontrolu. Srdečná vďaka sestričkám, usmievajúcej sa Janke B., Denise a Anne. Ďakujem aj pomocnému personálu, ktorý ma dennodenne pomocou invalidného vozíka sprevádzal na rôzne vyšetrenia. Zo srdca Vám všetkým prajem veľa zdravia, šťastia a veľa spokojných pacientov. Po prepustení z Neurologického oddelenia som bola preložená na Kliniku liečebnej rehabilitácie, kde sa o mňa stará tím pod vedením pani primárky MUDr. Márie Katuščákovej. S pozdravom Gabriela.


Poďakovanie pre ORL

17.3.2023

Jedno veľké ĎAKUJEM patrí celému ORL oddeleniu za ich úžasnú starostlivosť počas návštevy. Keďže syn u vás absolvoval operáciu a mali sme tú možnosť si u vás oddýchnuť, tak vám chceme aj takto poďakovať za milý, tolerantný, láskavý prístup k pacientom. Dominika.


Poďakovanie pre Kliniku rádiológie

26.1.2023

Ešte sa spamätávam, ako som opäť nezvládla svoju klaustrofóbiu. Celému personálu chcem srdečne poďakovať za všetko úsilie, s akou ochotou, empatiou a vrelým povzbudením pristupujete k pacientom. Počas cestovania do Košíc vlakom a aj autobusom do nemocnice som náhodou pri rozhovore natrafila na pacientov, ktorí vašu nemocnicu navštevujú opakovane kvôli kontrolám. Samé chvály na adresu vašej nemocnice a celého personálu. Ja hovorím, že anjeli nelietajú len z neba. Anjeli lietajú aj vo vašej nemocnicu už nielen v celkom bielych plášťoch, ale aj vo veľmi pekných rovnošatách. Srdečne ďakujem za všetkých pacientov všetkým anjelom vo vašej nemocnici. S pozdravom Júlia. P. S.: Aj to ubytovanie bolo super a krásne mesto Košice a Dóm sv. Alžbety. V lete prídem ako turistka. Mesto Košice má byť načo hrdé.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

4.1.2023

Chcela by som sa poďakovať a veľmi pozitívne ohodnotiť prácu a celkovú skúsenosť Gynekologicko-pôrodníckej kliniky na 4. p. Nemocnice AGEL Košice-Šaca a špeciálne doc. Erikovi Dosedlovi. Veľmi pozitívne hodnotím doc. Erika Dosedlu, ktorý mal na starosti môj operačný zákrok (myóm maternice) v decembri 2022. Od začiatku som mala pocit, že nikoho lepšieho som si vybrať nemohla. Oceňujem jeho veľmi profesionálny a ľudský prístup. Fakty a možné komplikácie mi jasne vysvetlil a pomenoval. Venoval sa mi, bol príjemný a nemala som ani jednu pochybnosť, že som na správnom mieste. Taktiež hodnotím pozitívne Nemocnicu AGEL Košice-Šaca celkovo a personál ich Gynekologicko-pôrodníckej kliniky na 4. p., za ich ústretový a ľudský prístup, vrátane oddelenia JIS.. Počas môjho predvianočného pobytu som sa cítila u vás príjemne a takmer ako doma. Dokonca aj jedlo mi chutilo výnimočne. Každý jeden člen tímu, ktorý sa akoukoľvek formou zapojil do tohto procesu, je úžasný. Týka sa to v prvom rade pána doc. Dosedlu, v neposlednom rade však aj zdravotných sestier lôžkovej časti, JIS, ako aj pani sanitárok, ktoré servírovali jedlo s radosťou, úsmevom a ja som im s úsmevom naopak nechávala prázdny tanier. Veľmi pekne ďakujem za to, že som si túto ťažšiu časť môjho roka mohla zažiť a prežiť práve u vás. Prajem všetkým veľa úspechov, spokojných pacientov a úspešný rok 2023. S pozdravom, Lucia. 


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

13.12.2022

Chcela by som sa touto cestou poďakovať gynekologickému oddeleniu v Šaci. V prvom rade patrí veľká vďaka primárovi MUDr. Ottovi Tomášů za jeho profesionálny prístup a odvedenú prácu. Dňa 7. 11. sme sa stali rodičmi Belly. V druhom rade by som sa chcela poďakovať MUDr. Ivane Mackovej za neustálu starostlivosť. Dlho som sa nestretla s takým ľudským prístupom k pacientovi. Prajem všetkým členom tímu, ktorí sa dňa 7. 11. podieľali na operačnom zákroku, veľa zdravia a vynikajúce pracovné výsledky. Ďakujem ešte raz.  


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

18.11.2022

Presne pred dvomi mesiacmi sa nám narodil synček Zolko vo vašej nemocnici v Šaci. Bol (aj je) pre nás obrovským darom od Pána Boha, za čo mu budeme vďační obaja s partnerkou, kým žijeme. Samozrejme, veľká vďaka patrí aj vašim oddeleniam za všetku pomoc, ochotu a snahu aj v tých najťažších chvíľach, cez ktoré sme prešli. Týmto by som chcel veľmi pekne poďakovať novorodeneckému oddeleniu za starostlivosť, ktorú náš syn mal v období, keď nemohol byť so svojou mamičkou. Ich profesionálny a zároveň veľmi ľudský asertívny prístup bol príjemný. Aj napriek všeobecne známej ťažkej situácii v nemocniciach vždy s úsmevom na tvári a s pozitívnou náladou ma privítali a tu by som zdôraznil ľudský prístup, ktorý, žiaľ, často chýba v profesiách akéhokoľvek odvetvia. Ešte raz ĎAKUJEME PEKNE za všetko, že sa nám o synčeka postarali a k tomu pripájam aj jeden malý úsmev, ktorý snáď poteší každého. V neposlednom rade dovoľte nám popriať vám a všetkým vašim kolegom, kolegynkám hlavne pevné zdravie a zo všetkého len to najlepšie! S pozdravom, Zolko, Anka a Zoltán.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

14.9.2022

Chcela by som vyjadriť moju obrovskú vďaku pánovi MUDr. Matúšovi Dilýmu a celému tímu v službe dňa 28. 8. 2022 (sestričky, pôrodná asistentka) na oddelení pôrodnej sály za nádherný pôrod a profesionálny prístup. Vďaka skvelým odborníkom mám ten najkrajší zážitok z pôrodu. Ďakujem Vám z celého srdca. Dominika. 


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

5.9.2022

Absolvovala som 2 pôrody v Nemocnici AGEL Košice-Šaca, posledný 4. 8. tohto roku. Moje najväčšie ďakujem patrí MUDr. Kelijovi za jeho profesionálny, ale hlavne ľudský prístup, podporu a starostlivosť počas mojich pôrodov. Taktiež moje ďakujem patrí aj sestričkám, ktoré boli pri mojom pôrode, všetkým sestričkám na nadštandarde zo šestonedelia, novorodeneckého a pomocným pracovníčkam. Chválim stravu, ale aj izby, ktoré sú moderné, čisté, pacient sa cíti ako v hoteli. Určite pôrod v Šaci odporúčam. Pacientka z izby č. 3.  


Poďakovanie pre Internú kliniku

30.8.2022

Dobrý deň, chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým zdravotníkom interného oddelenia, že ste môjmu dedkovi uľahčili posledné dni jeho života a starali sa o neho naozaj veľmi dobre. Veľké ďakujem. Prajem veľa spokojných pacientov. S pozdravom, Gabika.


Poďakovanie pre MUDr. Radoslava Krajničáka, PhD.

25.8.2022

Ako povedal Hippokrates: „Aj keby si pacient mohol byť vedomý toho, že jeho stav je veľmi vážny, on sa môže uzdraviť, keď má vieru vo svojho dobrého lekára.“ A presne takýmto lekárom je MUDr. Radoslav Krajničák, PhD., ktorému patrí nevysloviteľná vďaka za doslovnú záchranu života môjho otca, manžela a dedka. Pán doktor je nielen dobrým lekárom, chirurgom, ale aj človekom s obrovským srdcom a empatiou. Jeho starostlivosť o otca, ako o pacienta, bola neuveriteľná a dovolím si tvrdiť, že až nevídaná. Aj keď to boli veľmi krušné chvíle pre celú našu rodinu, vedeli sme, že otec je v tých najlepších rukách, v akých môže byť. A nemýlili sme sa, po mesiaci hospitalizácie sme si ho mohli odniesť domov. Vaša nemocnica opäť nesklamala! Rovnaká vďaka patrí sestričkám, ktoré sa o otca starali s láskou a porozumením 24 hodín denne. Ešte raz Vám z celého srdca ďakujeme. S pozdravom, dcéra Dominika.


Poďakovanie pre Kliniku popálenín a rekonštrukčnej chirurgie

24.8.2022

Starostlivosť a profesionálny prístup. Mojich 5 hviezdičiek z 5. Ďakujem Klinike popálenín a rekonštrukčnej chirurgie za vysoko odborný prístup, perfektnú starostlivosť, bezchybnú informovanosť v procese liečby. Celý tím pod vedením pána prednostu Lengyela sa správal profesionálne a sestry na oddelení ambulancie aj v lôžkovej časti sú veľmi, veľmi starostlivé, milé a ochotné. Pánovi prednostovi Lengyelovi ďakujem za predvídavosť, múdrosť, sestričkám za vytrvalosť a až materskú starostlivosť. Mala som tú česť už druhýkrát zažiť pána prednostu v práci pri operácii a ďakujem za jeho skvelú prácu a nadštandardný ľudský prístup. Teraz mi zachránil tkanivo po úraze nohy, kde v inej nemocnici povedali, že to bude ok a začala nekrotizácia tkaniva. Zachránil finálnu časť liečby a urobil rekonštrukciu plastikou s transplantátom. Som rada, že som sa zverila do jeho rúk a jeho tímu šikovných ľudí. Moje veľké ĎAKUJEM. Henrieta.  


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

23.6.2022

Veľká vďaka celému tímu Gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia Nemocnice AGEL Košice-Šaca. Najviac ďakujem MUDr. Matúš Dilý za neskutočnú profesionalitu pri pôrode a hlavne psychickú podporu a odľahčenie celého pôrodu. Bez tohto lekára by som to zvládala oveľa, oveľa ťažšie. Ďakujeme vám a budeme ďalej odporúčať 🙂L. 

 


Poďakovanie pre ortopédiu

29.3.2022

Dobrý deň, chcela by som aj touto cestou veľmi pekne ešte raz poďakovať MUDr. Vicenovi za ľudský prístup, zhovievavosť a trpezlivosť pri mojom vyšetrení, kontrolách a záverečnej operácii. Je málo takých trpezlivých lekárov, ktorí svoju profesiu neberú len ako každodennú prácu, ale je to ich poslanie, ktoré robia s láskou a ochotou. Ako pacient som veľký "stresman", ale tak, ako ma v deň operácie upokojoval lekár, tak s takým prístupom som sa ešte nestretla a veľmi mi to pomohlo prekonať môj stres. Nie stres z operácie, lebo v ňom som mala plnú dôveru, ale stres z toho všetkého, čo sa dialo okolo mňa. Takýchto lekárov by mala Vaša nemocnica mať čo najviac. Chcela by som vyzdvihnúť prácu sestier, že aj napriek rannému chaosu na ortopedickom oddelení, kde "frčali" a "lietali" sestry, ktoré mali plné ruky práce, sa k pacientom správali milo a ochotne. Klobúk dole!!! Želám celému oddeleniu: lekárom, sestrám, sanitárkam a všetkým, s ktorými som sa stretla, len a len veľa zdravia a kopec síl do ich práce. S pozdravom spokojná pacientka Lucia :-) 


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

23.3.2022

Chcela by som touto cestou vyjadriť VEĽKÉ POĎAKOVANIE pánovi doktorovi MUDr. Mgr. Marošovi Vargovi, MHA, celému tímu Šport-artro centra a oddelenia ortopédie, kde som absolvovala operáciu kolena. Prístup, jednanie, ošetrovanie, predoperačné pokyny, pooperačná starostlivosť, komunikácia či pána doktora, sestier alebo personálu na oddelení je v súčasnej dobe taká, akú asi všetci očakávame a z ktorej máme dobrý pocit. No dá sa povedať, že na Slovensku stále nadštandardná. Som nesmierne vďačná, že som tretiu operáciu kolena absolvovala práce v tejto nemocnici (mala som skúsenosť aj z iných nemocníc). Určite Vás budem každému odporúčať a veľmi Vám želám, aby ste si tento štandard zachovali a nepoľavili v požiadavkách na Vašich zamestnancov a spolupracovníkov. Zuzana.


Poďakovanie pre Urgentný príjem

14.3.2022

Chcem poďakovať nemocnici Šaca a najviac uvedeným dámam, MUDr. Nikolete Hamašovej a sestričke Marianne, za ľudskosť, profesionalitu a ochotu pomôcť pacientovi. Vedeniu nemocnice ďakujeme, že zamestnáva skutočných odborníkov nielen v medicíne, ale aj v ľudskosti. Veľmi pekne ďakujem, Cedric.


ĎAKUJEM za všetko zo srdca.

10.3.2022

Chcem povedať jedno veľké ĎAKUJEM za všetko, ako ste mi pomohli a čo ste pre mňa urobili. Radosť žiť. Veľké ďakujem pánovi doktorovi MUDr. Jágerovi za to, aký je úžasný nielen ako lekár, ale aj človek. Má skvelý prístup k pacientovi a liečbou, ktorú mi nasadil doslova urobil zázrak. Veľké ďakujem patrí aj pani sestričke Danke Husárovej. Zlatá to žena, mala som taký zlý stav a ona mi nepovedala nie, ale áno, príďte. Doslova anjel cez telefón (posielam objatie aspoň takto). A chcem povedať ďakujem aj všetkým sestričkám, každá jedna ma liečila úsmevom, či to bola nočná alebo denná zmena, nedeľa alebo streda. Jedným slovom, pán primár, Vaše oddelenie si zaslúži pochvalu. Slovami sa to ani nedá opísať. Na tomto oddelení je stále úsmev a pozitívna energia. Vôbec som sa necítila ako v nemocnici. Ďakujem. S láskou, Katarína


Poďakovanie pre Kožné ambulancie

22.2.2022

Vážená pani MUDr. Koščová, pozdravujem Vás a ďakujem za úžasný prístup Vášho personálu na kožnej ambulancii. Oceňujem jej precízny prístup k vyšetreniam, milú, trpezlivú, profesionálnu komunikáciu s pacientom. Toto lieči nielen telo, ale aj dušu. Mal som možnosť a čas sledovať prácu a ľudský prístup celého kolektívu, teda Vás a aj Vašej milej sestričky. Ste super celý personál. Dnes je také niečo vzácne. Blahoželám a ďakujem. Juraj.


Poďakovanie pre Mamárne centrum

21.2.2022

Vážený pán doktor Saksun, veľmi by som sa Vám chcela poďakovať za Váš vysoko odborný a zároveň veľmi ľudský prístup (od môjho prvého vyšetrenia v Mamárnej poradni až doposiaľ), za spôsob Vašej komunikácie (za psychickú podporu a empatiu), za samotný operatérsky zákrok, za Vašu obetavú starostlivosť o pacienta. Som veľmi rada, že nemocnica v Šaci i Slovensko majú takéhoto odborníka. Vážený pán doktor, želám Vám zo srdca všetko dobré. Vaša vďačná pacientka Andrea.


Poďakovanie pre Ortopedické ambulancie

21.2.2022

Chcem sa touto cestou poďakovať MUDr. Mgr. Marošovi Vargovi, MHA za jeho ľudský prístup k pacientovi, za dobre zvládnutú operáciu, aj keď výsledky pacient vidí až po dlhej rehabilitácii. V prvom momente som bola veľmi vystrašená, že je to so mnou zlé, lebo bolesti boli veľké, ale teraz sa výsledky jeho dobre odvedenej práce prejavili a ja mu chcem ešte raz zo srdca poďakovať. Je málo lekárov s takým prístupom k pacientovi. Prajem všetko dobré a nech sa Vám darí, aby ste pomohli čo najviac pacientom pri ich zdravotných problémoch. Anna.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

21.2.2022

Dobrý deň, veľmi pekne by som sa chcela poďakovať p. MUDr. Mgr. Marošovi Vargovi, MHA, ktorý ma operoval (plastika predného skríženého väzu), za profesionálny a ľudský prístup a tiež veľká vďaka patrí aj MUDr. V. Tobákošovi za odbornosť a ľudský postoj k pacientovi pred operáciou, ale aj za kontrolné vyšetrenia po operácii. Ešte raz veľká vďaka, pacientka Lucia.


Poďakovanie novorodeneckému a gynekologickému oddeleniu

14.2.2022

Dobrý deň prajem. Chcela by som sa poďakovať celému novorodeneckému a gynekologickému oddeleniu za úžasný prístup a za to, že mi pomohli priniesť na svet dve úžasné dcérky. Vďaka patrí aj MUDr. Kelijmu za neskutočne ľudský prístup. Petra


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

11.2.2022

Odtiekla mi plodová voda a keď sme prišli do nemocnice, ukázalo sa, že ozvy bábätka neboli v poriadku a musela som podstúpiť akútny cisársky rez. Celá situácia bolo pre mňa šokom a asi tým najstresujúcejším, čo som dodnes zažila. Cítim sa nesmierne vďačná celému personálu, ktorý v tú noc zasahoval. Sestry i doktori, všetci boli veľmi profesionálni. Pristupovali ku mne s vážnosťou, záujmom, rýchlo reagovali, vedeli, čo robia, a záležalo im na záchrane môjho bábätka. Celé oddelenie sa zmobilizovalo kvôli mne, aj keď ma vôbec nepoznajú, a cítila som, že im môžem plne dôverovať, pretože svoju prácu vykonávali ako skutočné poslanie. Vďaka tomu, že nič nezanedbali a boli takí pohotoví, sa teraz môžem tešiť z môjho bábätka. Tiež sa chcem poďakovať sestrám na JIS, ktorých starostlivosť ma dojala a obdivujem ich za prácu, ktorú vykonávajú. Tiež všetci ďalší lekári a sestry, ktorých som stretla počas pobytu na oddelení šestonedelia, na mňa pôsobili profesionálne a starostlivo. Bol to môj prvý pobyt v nemocnici. Na zdravotnú starostlivosť často počuť veľa sťažností, no z mojej vlastnej skúsenosti je môj názor na starostlivosť v nemocnici Šaca veľmi pozitívny. Vidím, že v nemocnici sú skutoční profesionáli, dá sa tam nájsť starostlivosť a pochopenie. Ďakujem za všetko, čo ste pre mňa urobili. Alexandra.


Poďakovanie pre Ortopédiu

4.2.2022

Chcela by som sa poďakovať v mene môjho zaťa celému kolektívu ortopédie za príkladnú starostlivosť počas operácie a hospitalizácie. Ďakujem MUDr. Ševčíkovi a MUDr. Vicenovi za perfektne vykonanú operáciu. Nesmierna vďaka patrí aj MUDr. Polomskému za jeho ambulantnú starostlivosť a trpezlivosť. Ešte raz srdečná vďaka celému personálu. Agáta.


Poďakovanie pre Call centrum

1.2.2022

Dobrý deň prajem, chcela by som pochváliť Vašu zamestnankyňu pani Evu, riešila som s ňou veci cez telefón, kde mi podala všetky informácie, bola som veľmi spokojná s jej ústretovosťou a komunikáciou, vďaka nej mám krajší deň. S pozdravom Ingrid.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

31.1.2022

Rada by som sa poďakovala (aspoň takouto cestou) celému tímu na pôrodnej sále, na šestonedelí a na novorodeneckom. Ženy sú neskutočne milé, nápomocné a zlaté. Počas pôrodu a pobytu som sa cítila veľmi dobre. A veľká v´daka patrí aj pani doktorke Bernáthovej, ktorá je úžasná doktorka. Plus by som sa chcela poďakovať každej jednej upratovačke, personálu a kuchárkam (varili úžasne). Ďakujem(e) za všetko. S pozdravom K+M. 


220131 Call

31.1.2022

Touto cestou by som sa rada chcela poďakovať Viere a Beáte za ich milý prístup a ústretovosť pri objednávaní na vyšetrenia. Prajem Vašej nemocnici, aby mala veľa takýchto zamestnancov, ako spomenuté. Ešte raz ďakujem v mene celej rodiny a známych. S úctou Janka.


Poďakovanie pre Diagnostické centrum

21.1.2022

Dobrý deň, dňa 30.11.2021 som absolvovala preventívnu prehliadku vo vašom Diagnostickom centre. Hneď ráno som podstúpila odbery a základné vyšetrenia. V čakacej miestnosti mi boli zdarma ponúknuté raňajky, čo ma veľmi milo prekvapilo, a doobeda som mala komplexné vyšetrenia hotové. Pani doktorka, ktorá mi interpretovala výsledky, bola veľmi príjemná, všetko mi povysvetľovala a porozprávali sme sa aj o športe pre zdravie. Všetko bolo v najlepšom poriadku, posledný výsledok na ktorý som čakala bola cytológia. Ten mi prišiel domov poštou a vyplynulo z neho podozrenie na vážnu diagnózu. Dnes som už po operácii. Karcinogénne bunky sa nenašli, ale výsledkom je ťažká dysplázia krčka maternice.
Dôvod prečo Vám píšem, je poďakovanie. Ďakujem že ste, že máte perfektné diagnostické centrá a perfektný personál. Chcem sa poďakovať celému tímu Nemocnice AGEL Košice-Šaca. Od dievčat na recepcii, ktoré ma sprevádzali celým procesom vyšetrení a chodili so mnou po nemocnici, taktiež všetkým lekárom v diagnostickom centre a zvlášť pani doktorke - internistke, ktorá mi interpretovala výsledky. Verím, že aj práve vďaka Vám som odkryla závažný zdravotný problém, ktorý mohol pre mňa skončiť tragicky, ak by som preventívnu prehliadku odkladala dlhšie. ĎAKUJEM. 


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

17.1.2022

Každý deň si uvedomujem, že zásluhou p. primára MUDr. Romana Totkoviča, FEBOT, ktorý mi pred rokom operoval už druhý halux, mi skvalitnil život - chôdza bez bolestí. Veľká vďaka, Iveta. 


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

17.1.2022

Dobrý deň, vo Vašej nemocnici v Šaci som bola prijatá na Urgentný príjem pánom doktorom MUDr. Vladimírom Švecom kvôli serkláži. Chcem sa mu veľmi pekne poďakovať za jeho obrovskú ľudskosť, odbornosť a objasnenie celého môjho stavu. Len zriedkavo natrafíte na doktora s toľkou ochotou, snahou, láskavým prístupom, k tomu veľkého odborníka, ktorý hneď vedel, ako postupovať. Podal mi všetky informácie a možnosti, upresnil a vysvetlil možné priebehy, komplikácie a riešenia. Naozaj som z jeho ambulancie zakaždým odchádzala nadšená a upokojená, vôbec som nemala pocit, že ho v práci otázkami zaťažujem, práve naopak. Naozaj prístup na 1*, keby sme mali všade takých lekárov, určite by bolo oveľa viac pokojných a spokojných pacientov. Naozaj obrovská vďaka, skvelý človiečik, usmievavý, ochotný, odporúčam všetkými desiatimi. Lucia.


Poďakovanie pre covidové a ODCH oddelenie

17.1.2022

Milé covidové a ODCH oddelenie, milí doktori, milé sestričky, ošetrovateľky, sanitárky i všetci, ktorých som tu neuviedla,
bola som u Vás od 14. decembra. Každé ráno, keď cvičím dýchacie cvičenia, tak si na Vás s vďakou spomeniem. Na Váš optimistický prístup k pacientom, na Vašu trpezlivosť, odbornosť (ako zdravotník to trocha viem posúdiť). Nikdy Vám nechýbalo pekné slovo či úsmev. Ďakujem, že ste ma z toho dostali, vrátili späť do života. Budem Vám stále vďačná a nielen za seba. Za všetkých pacientov, aj za tých menej trpezlivých či ťažšie spolupracujúcich.
Do ďalšej práce Vám prajem veľa elánu, zdravia i šťastia. Aby si Vás pacienti vážili.
Vďačná pacientka Elvíra.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

14.1.2022

Veľmi pekne ďakujeme za starostlivosť a že čas strávený na oddelení bol vďaka všetkým zamestnancom, s ktorými som prišla do kontaktu, ozaj príjemný. Martina. 


Poďakovanie pre Ortopedické ambulancie

10.1.2022

Srdečná vďaka za profesionálny, empatický a ľudský prístup. Pomohli vyriešiť môj poúrazový stav, ktorý vyžadoval operáciu. MUDr. Michal Mitro konal promptne a obetavo hneď v prvom kontakte. Na Ortopedickom oddelení som už bola niekoľkokrát hospitalizovaná a vždy som sa stretla s príjemným a vysoko profesionálny prístupom celého personálu. Vám patrí srdečné poďakovanie a vyjadrenie veľkého obdivu. Želám Vám všetko dobré, pracovný úspech. Magdaléna.


Poďakovanie pre Urgentný príjem

30.12.2021

Ďakujem pani doktorke a sestričke za všetko počas ošetrenia 26. 12. 2021 neskoro v noci...


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

30.12.2021

Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať p. primárovi Totkovičovi za záchranu môjho členka, za ľudský prístup a pomoc. Operáciu som absolvovala v decembri 2020. Veľké ďakujem patrí aj celému kolektívu ortopedického oddelenia, všetkým lekárom, lekárkam, sestričkám sanitárom. Katarína. 


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

30.12.2021

Vážený pán riaditeľ, chcel by som sa touto cestou poďakovať dvom Vašim lekárom za starostlivosť o moju mamku, ktorá bola v septembri hospitalizovaná a operovaná na Gynekologicko-pôrodníckej klinike s rakovinou sliznice maternice. Celé sa to začalo v roku 2015, keď moja mamka vďaka MUDr. Ladislavovi Saksunovi, PhD. bola úspešne operovaná a následne vyliečená z rakoviny prsníka. Toho roku, ako blesk z jasného neba, prišla rakovina sliznice maternice a nebyť prvotného vyšetrenia u MUDr. Vyrosteka v Nemocnici v Spišskej Novej Vsi, kde bola rakovina objavená, a následného postupu, neodvážim sa povedať, ako by to teraz bolo. Kontaktovali sme s týmito výsledkami MUDr. Saksuna, PhD., ktorý obratom mamku vyšetril a odporučil nás na MUDr. Gabriela Tótha, ktorý urobil všetko, aby sa tento stav riešil čo najskôr. A tak za niečo viac ako mesiac od zistenia problému došlo k tomu, že mamka bola operovaná. Chcem vysoko vyzdvihnúť už legendárnu odbornosť zamestnancov a dobrú povesť Nemocnice AGEL Košice-Šaca. To by však nebolo úplné, ak by MUDr. Saksun, PhD. a MUDr. Tóth nemali to, čo je druhou veľmi dôležitou stránkou úspechu skutočného odborníka - ľudský prístup k pacientovi a rodinným príslušníkom. A toho sa nám dostalo celými priehrštiami. Za seba veľmi oceňujem, že p. doktor Tóth si aj napriek náročnej operácii našiel čas, aby mi telefonicky podal základné informácie, ktoré v tom čase mohol podať a upokojil nás, že to dobre dopadlo. Rovnako, keď mamka ležala na JIS, tak veľmi oceňujem prístup vtedy slúžiaceho personálu, ktorý rovnako odborne a s dodržaním všetkých pravidiel robil pre mamku maximum a urobil pre mňa najkrajšiu vec - dali mi mamku na chvíľku k telefónu po prebratí, aby sme ju mohli s otcom počuť a povzbudiť - to sú veci, ktoré sa nedajú oceniť. Následne, starostlivosť pána doktora Tótha, zdravotných sestier a celého personálu bola viac ako ukážková a mamka im za to vyslovuje veľké ďakujem. Taktiež, po prepustení do domácej liečby pán doktor Tóth po našej vzájomnej dohode, že mailom budeme riešiť prípadné komplikácie po operácii, venoval svoj čas a poradil nám, keď bolo potrebné. A svoju prácu odviedol pán doktor Tóth tak dobre, že konzílium vo Východoslovenskom onkologickom ústave dalo záverečnú správu, že mamka nemusí absolvovať ani chemoterapiu a ani rádioterapiu. Vážený pán riaditeľ, vážte si prácu svojich zamestnancov, pretože ľudský faktor je pri tejto práci nezastupiteľný. Viem, o čom hovorím, pracoval som ako ABT pre dve nemocnice, a to dokonca v čase najhoršej druhej vlny pandémie ochorenia COVID-19 a mal som tú česť aspoň trošku vidieť na vlastné oči, čo všetko musia urobiť lekári, zdravotné sestry a celý personál pre to, aby podali maximálny výkon a urobili všetko, čo vedia po odbornej a ľudskej stránke pre to, aby chránili a vrátili to najcennejšie, čo človek má - život a zdravie. Prajem obom pánom doktorom, celému personálu Gynekologicko-pôrodníckej kliniky, Vám, ako aj všetkým ostatným zamestnancom Nemocnice AGEL Košice-Šaca v tejto neľahkej dobre najmä veľa fyzických a psychických síl, dobrej nálady, úspechov, ale najmä to najdôležitejšie - vyliečených pacientov, ktorí sa môžu šťastne vrátiť domov k svojim najbližším. Všetko dobré v roku 2021. S úctou a pozdravom Michal.


Poďakovanie pre urológiu

22.12.2021

Moje poďakovanie chcem vyjadriť MUDr. M. Kmakovi. Manželovi bol v auguste diagnostikovaný karcinóm močového mechúra. Následne bol zoperovaný v inej nemenovanej nemocnici. Nie je vhodné rozvádzať okolnosti, ktoré nás prinútili obrátiť sa na iné zariadenie, podstatné však je, že sme dostali odporúčanie na MUDr. Kmaka, ktorý nás prijal, bez váhania sa manžela ujal a zodpovedne sa o neho stará. Nie je ľahké pre pacienta, ani rodinného príslušníka prijať onkologickú diagnózu, a preto je obzvlášť v liečbe dôležitý prístup lekára, nielen po odbornej stránke, ale aj ľudskej. Tomuto mladému lekárovi napriek tejto neľahkej covidovej situácii, ale aj celkovej situácii v zdravotníctve nechýba okrem odbornosti entuziazmus, záujem o pacienta, ľudský prístup. Želáme mu s manželom veľa úspechov v tomto náročnom povolaní a nemocnici želáme čo najviac takýchto lekárov. Naše poďakovanie patrí, samozrejme, aj sestre Smolejovej a celej nemocnici. Želáme krásne a pokojné Vianoce a úspešný Nový rok! Andrea.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

20.12.2021

Chcem vyzdvihnúť profesionálne kvality a poďakovať sa za priateľský a ľudský prístup pánovi MUDr. Andrejovi Vrzgulovi, PhD., prednostovi Chirurgickej kliniky. Som veľmi šťastná, že po mojich predošlých operáciách ma zobral do svojej starostlivosti on, lebo vďaka jeho profesionálnym kvalitám realizoval zákrok pre mňa šetrnejším spôsobom. Ďakujem a všetko dobré prajem. Jana. 


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

10.12.2021

Chcel by som aspoň touto cestou poďakovať MUDr. Vasilenkovi, PhD., ktorý pracuje vo Vašej nemocnici na chirurgii. Moja manželka Ľudmila je vo Vašej nemocnici hospitalizovaná so závažným ochorením. Pán doktor napriek tomu, že bol viackrát po iste náročnej nočnej službe ochotne, či telefonicky alebo osobne, poradil, nasmeroval alebo pomáhal nájsť riešenie v našej ťažkej životnej situácii. Je to človek s veľkým "Č", čo je v dnešnej zložitej dobe výnimočné, a pred ktorým sa hlboko skláňam. Vaša nemocnica môže byť právom hrdá, že takýto človek u Vás pracuje. Moje poďakovanie patrí, samozrejme, aj personálu Chirurgickej kliniky. Jozef.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

6.12.2021

Úprimne chcem poďakovať tímu lekárov z pracoviska Šport-artro centra a všetkým zamestnancom na oddelení chirurgie. Veľmi si vážim robotu všetkých zamestnancov nemocnice, obzvlášť v tomto covid období. Chcela by som vyzdvihnúť ľudský prístup, veľmi slušnú a zrozumiteľnú komunikáciu zo strany p. námestníka MUDr. Mgr. Maroša Vargu, MHA, ktorý ma operoval. Profesionálny prístup spojený s empatiou nezanecháva traumatickú skúsenosť a verím, že takéto praktiky sa budú rozširovať aj do iných nemocníc. Pacientka.


Poďakovanie pre ortpédiu

6.12.2021

Dobrý deň, chcel by som sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za kvalitu a profesionalitu, ktorej sa mi dostalo pri hospitalizácii a operácii na ortopedickej klinike. Od Pána primára MUDr. Romana Totkoviča, FEBOT, môjho operatéra MUDr. Mgr. Maroša Vargu, MHA a celého personálu na oddelení, všetko bolo na veľmi vysokej úrovni, či už ľudskej alebo odbornej. V tejto ťažkej dobe je až neuveriteľné, s akým nadhľadom to všetko zvládate a za to Vám patrí moja veľká vďaka a uznanie. Veľmi spokojný pacient, Richard.


Poďakovanie pre neurológiu

6.12.2021

Pani primárka, chcel by som sa Vám úprimne poďakovať za Váš odborný prístup a prístup všetkých Vašich kolegov. Napriek ťažkostiam a bolestiam, čo som zažíval, som od Vás všetkých prijímal veľkú podporu a veľmi dobrú energiu, zatiaľ čo ste sa Vy starali o moje pokazené telo, o ktoré sa poriadne sám nestarám, dali ste mi veľký priestor na to, aby som si poopravili svoje životné priority a mal čas zamyslieť sa upratať si v hlave a možno aj trošku vypnúť. Váš prístup je obdivuhodný, napriek tomu, že nemocnice zažívajú vojnový stav a pre nikoho z Vás to nie je v tejto pandemickej dobe jednoduché. Ďakujem za veľa úsmevov, čo som od Vás prijal, ale aj za veľa štípacích injekcií. Ďakujem, že ste a že Vaše zamestnanie Vám nie je len zamestnaním, ale hlavne poslaním. Želám Vám krásne vianočné sviatky plné pohody a hlavne zdravia. Ďakujem, Rudolf.


Poďakovanie pre gynekologické ambulancie

3.12.2021

Poďakujte, prosím, v mojom mene gynekologickej ambulancii na Poliklinike VA U. S. Steel až po gynekologickú ambulanciu a oddeleniu v Nemocnici AGEL Košice-Šaca za odborný prístup a empatiu pri liečbe a zákroku. Všetci sú to odborníci na správnom mieste. Vďačná pacientka


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

3.12.2021

Podstúpil som operačný zákrok, ktorý vykonal pán MUDr. Radoslav Krajničák, PhD., prístup pána doktora bol 100 % po každej stránke. Vysoká odbornosť, ukážková komunikácia, príjemný ľudský prístup. Pomohol, odstránil môj dlhoročný zdravotný problém. Zároveň sa chcem poďakovať sestrám, sanitárovi, celému personálu, s ktorým som počas hospitalizácie prišiel do kontaktu, za ich ľudský a profesionálny prístup. Pre mňa to bola maximálne pozitívna skúsenosť. Snáď bude takých lekárov a pracovníkov v nemocniciach čím ďalej, tým viac. Ďakujem, Juraj. 


Poďakovanie pre Urologické ambulancie

26.11.2021

Ďakujem krásne p. doktorovi MUDr. Michalovi Kmakovi za odborný prístup a nastavenie liečby, usmievavý, milý, príjemný urológ. Jan


Poďakovanie pre Urológiu

22.11.2021

Vážený pán MUDr. Igor Milichovský, ďakujem Vám za Váš milý a pokojný prístup pri konzultácii mojej operácie obličky, za prevedenie operácie a za starostlivosť po operácii. Zároveň ďakujem všetkým lekárom, sestričkám, anesteziologičke, vďaka ktorým sa operácia podarila. Ďakujem za starostlivosť na JIS-ke po operácii a zároveň ďakujem lekárom, sestričkám, sanitárovi a sanitárkam na Chirurgickej klinike, kde som ležala. Buďte všetci zdraví, lebo Vás potrebujeme. Veľké ĎAKUJEM od vďačnej pacientky Evy. 


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

18.11.2021

Veľmi rád by som sa poďakoval za profesionálny a ľudský prístup počas mojej hospitalizácie na Chirurgickej klinike v Nemocnici AGEL Košice- Šaca, a to najmä vedúcemu lekárovi Urocentra Nemocnice AGEL Košice- Šaca MUDr. Igorovi Milichovskému, MUDr. Ľubošovi Tešľovi, lekárom ARO a celému zdravotníckemu personálu Chirurgickej kliniky.


Poďakovanie pre MUDr. Romana Totkoviča, FEBOT

18.11.2021

Dovoľte mi, aby som sa touto formou veľmi pekne poďakovala pánovi primárovi MUDr. Romanovi Totkovičovi, FEBOT, že sa ujal môjho prípadu a po roku a pol zanedbaného zlomeného členka inou nemocnicou ma dal dokopy, zbavil ma ukrutných bolestí. Za jeho zlaté ruky, za profesionálny prístup a ľudskosť. Za promptné riešenie situácia a za komunikatívnosť. Každému ho môžem len odporúčať. Počas pobytu v nemocnici sa chcem poďakovať aj celému personálu a sestričkám na 8. poschodí, za starostlivosť a láskavosť. Ďakujem všetkým veľmi pekne. Ágnes.


Poďakovanie všetkým zamestnancom nemocnice

11.11.2021

Vážený personál na JIS-ke. Chcem sa Vám veľmi, veľmi pekne poďakovať za opateru, starostlivosť a liečenie môjho drahého brata Števa, ktorý je momentálne  na Vašom oddelení. Verím, že urobíte všetko pre jeho zdravie. Viem, že je to vážny stav, a preto Vás veľmi prosím o pomoc, trpezlivosť a láskavosť, ktorú, verím, máte vo svojich srdciach. Viem, že teraz je Vaša práca oveľa ťažšia, namáhavejšia, žiaľ, aj nedocenená, napriek tomu robíte všetko pre záchranu ľudských životov. Ešte raz veľká vďaka a prajem Vám všetkým veľa, veľa zdravia, trpezlivosti a Božieho požehnania. Verím Vám! Eva. 


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

10.11.2021

Chcem s veľkou úctou poďakovať všetkým zamestnancom Chirurgickej kliniky na 1. poschodí: pánovi prednostovi MUDr. Vrzgulovi, PhD., primárovi MUDr. Pribulovi, PhD., vedúcej sestre Ducaničovej, že majú takých úžasných, skvelých a profesionálnych zamestnancov, ktorí sa o mňa starali počas mojej hospitalizácie pri operácii brušnej hernie. Zvlášť ďakujem MUDr. Krajničákovi, PhD. a jeho asistentovi MUDr. Gyenesovi, ktorí ma operovali, za profesionálne a odborne vykonanú operáciu. Ďalej ďakujem celému tímu na operačnej sále, anesteziológom, sestrám, inštrumentárke, sanitárovi. Osobitne chcem poďakovať sestrám, sanitárom, upratovačkám, celému personálu na prvom poschodí Chirurgickej kliniky, ktorí sa nielen o mňa, ale aj o spolubývajúcich starali nonstop počas celej mojej hospitalizácie. Všetci boli veľmi milí, ľudskí, sestry sa chodili v akúkoľvek hodinu informovať na náš stav, ako sa máme, či nám niečo nechýba a podobne. Bolo to od nich veľmi pekné a ústretové, je vidieť, že všetci sú profesionáli, svoju prácu majú radi a pacienti im nie sú ľahostajní. Ešte raz Vám všetkým patrí odo mňa veľké ĎAKUJEM. Prajem Vám všetkým aj naďalej takých spokojných pacientov v tejto pre Vás neľahkej dobe. S pozdravom. Erich. 


Poďakovanie pre Ortopédiu

10.11.2021

Chcela by som sa v mene môjho zaťa Patrika poďakovať MUDr. Polomskému za prvotnú starostlivosť pri ošetrení úrazu, ktorý sa mu stal v septembri, a za starostlivosť pri každej kontrole na ambulancii. Ďakujem primárovi MUDr. Totkovičovi, FEBOT za úspešne vykonaný operačný výkon. Napriek tomu, že bol víkend, večer, bol ochotný prísť a operovať rameno. V neposlednom rade ďakujem celému operačnému tímu, všetkým sestrám, sanitárom, pomocniciam a ortopedickému oddeleniu za pobyt v nemocnici a ochotu celého personálu. Agáta.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

5.11.2021

Pán prednosta MUDr. Andrej Vrzgula, PhD., chcem Vám poďakovať za operáciu, a to napriek tomu, že ma odmietla takmer každá nemocnica, nakoľko som rok a pol predtým prekonala sepsu, po ktorej ma na moju žiadosť previezli do Šace na chirurgiu. V stave ležiaceho pacienta, kde ma pán prednosta bez pripomienok s celým personálom prijal. Ležala som u nich mesiac, učili ma znova chodiť, ošetrovali pooperačné komplikácie po sepse, postavili znova na nohy. Ozaj všetkým lekárom aj primárovi, celému personálu, rehabilitáciám aj ošetrovateľovi patrí obrovské ďakujem. Operáciu odviedol bez komplikácií, som už po niekoľkých operáciách, teda viem posúdiť. Vedel presne, čo a ako treba, jednoducho, má zlaté ruky a aj odbornosť. Moja maximálna spokojnosť. A rada by som poďakovala celému tímu Chirurgickej kliniky v Šaci, pod vedením pána prednostu, celý personál je úžasný, každý jeden lekár, s ktorým som počas 2-týždňovej hospitalizácie prišla do styku. Vysoká odbornosť u každého z nich, vrelá vďaka všetkým! ĎAKUJEM. Daniela. 


Poďakovanie pre Mamárne centrum

5.11.2021

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať MUDr. Ladislavovi Saksunovi, PhD. a MUDr. Marte Marcinovej, PhD. za skvele odvedenú operáciu prsníka a predoperačnú a pooperačnú starostlivosť. Sú to TOP lekári, som týždeň po operácii. Prístup pána doktora a pani doktorky k pacientom je milý, upokojujúci a pozitívny. Zároveň chcem poďakovať za rovnaký prístup k pacientom aj ich zdravotnej sestre Inge, ktorá tvorí s pánom doktorom a pani doktorkou skvelý team. Ak by bol zdravotnícky personál taký, ako oni, tak je radosť chodiť k lekárovi. Takýchto odborníkov si treba vážiť, držať si ich ako vo vatičke a adekvátne ohodnotiť. Prajem im všetko dobré a len spokojných pacientov. Eva.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

29.10.2021

Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za odborný a ľudský prístup, s ktorým som sa stretol vo vašej nemocnici. Dňa 8. 10. 2021 som bol u vás operovaný na herniu pupka a myslím, že to bolo 11.10. 2021, keď som bol prepustený. Operáciu vykonal MUDr. Mýtnik s operačným tímom. Chcem vám povedať, že operácia dopadla pre mňa dobre. Pôvodne mali použiť na spevnenie narušeného pupočného tkaniva sieťku, ale nakoniec sa to podarilo aj bez nej. Rana sa zahojila bez nejakých zvlášť viditeľných stôp. Ja som veľmi rád, že ste to takto dobre zvládli a môžem bez výhrad vaše zariadenie odporúčať každému, kto má podobný problém. Veľmi pekne ďakujem a pozdravujem Vás. J.


Poďakovanie pre Mamárne centrum

28.10.2021

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za skvelý prístup pána doktora Saksuna a pani sestričky Ingy v Mamárnom centre. Za predoperačnú a pooperačnú starostlivosť a ich veľmi príjemný a odborný prístup k pacientom. Som vďačná, že máme takých zdravotníkov po odbornej a aj ľudskej stránke a je potrebné si ich vážiť a adekvátne ohodnotiť. Ďakujem ešte raz a prajem im pevné zdravie. Katarína.


Poďakovanie pre Ortopédiu

22.10.2021

Dobrý deň, touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať pánovi primárovi MUDr. Romanovi Totkovičovi, FEBOT za odvedenú profesionálnu prácu pri operácii deformácie chodidla spôsobenou reumatickou artritídou. Po absolvovaní operácie a po zahojení môžem znovu normálne chodiť bez problémov a bolestí. Veľmi si cením, pán primár, Vašu odbornosť a prístup k pacientovi. S úctou a vďakou Alena.


Poďakovanie pre MUDr. Saksuna, PhD.

18.10.2021

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať MUDr. Ladislavovi Saksunovi, PhD. za skvele odvedenú operáciu prsníka a predoperačnú a pooperačnú starostlivosť. Je to TOP lekár, ktorý je nielen vysoko odborne zdatný, ale je neskutočne empatický, trpezlivý a dokáže veľmi rýchlo riešiť medicínske problémy (som 2 mesiace od zistenia karcinómu prsníka a už som týždeň po operácii). Prístup pána doktora k pacientke je milý, upokojujúci a pozitívny. Zároveň chcem poďakovať za rovnaký prístup k pacientom aj jeho zdravotnej sestre Inguške, ktorá tvorí s pánom doktorom skvelý tým. Ak by bol zdravotnícky personál taký, ako oni dvaja, tak je radosť chodiť k lekárovi. Takýchto odborníkov si treba vážiť, držať si ich ako vo vatičke a adekvátne ohodnotiť. Prajem im všetko dobré a len samých spokojných pacientov. Mária.


Poďakovanie pre Ortopédiu

18.10.2021

Chcem sa poďakovať MUDr. Tomášovi Ševčíkovi za dobre vykonanú prácu - operácia lakťa, jeho ľudský a profesionálny prístup a taktiež službukonajúcim sestrám v dobe od 20. 06. 2021 do 22. 06. 2021. Ľuboš.


Poďakovanie pre Ortopédiu - Klinika muskuloskeletálnej a športovej medicíny

11.10.2021

Začiatkom augusta som bola hospitalizovaná na ortopedickom oddelení za účelom operácie kolena. Už hneď po príchode na príjem (ARO + ortopédia) ma vyčkával veľmi ochotný a usmievavý personál. Po príchode na izbu, na ktorú mi pomohol odniesť tašku veľmi príjemný sanitár, som potrebovala chvíľu na ujasnenie, či som prišla na dovolenku alebo do nemocnice. Ako milovník jedla nesmiem zabudnúť ani na veľmi chutnú stravu. Ešte v ten deň ma prišiel navštíviť pán doktor MUDr. Mgr. Maroš Varga, MHA, aby sme si spolu mohli prebrať priebeh operácie. V deň operácie ma hneď ráno navštívila pani sestrička, ktorá mi zaviedla kanylu, no cením si najmä spoločné humorné potláčanie mierneho strachu z operácie. Pred sálou ma čakal ako prvý spolu operatér MUDr. Michal Mitro, neskôr sa pridal celý operačný tím. Po prebratí ma doktor Varga narýchlo uistil o priebehu a výsledku operácie. Na ďalšie ráno, po vizite, mi MUDr. Simona Rapčanová vyťahovala redon, no vďaka nej sme to zvládli oveľa lepšie, než som prvotne čakala, keďže po predchádzajúcich skúsenostiach som sa obávala nepríjemného pocitu a bolesti. Chcela by som sa srdečne poďakovať všetkým lekárom, sestričkám, sanitárom, kuchárom, ale aj ostatným zamestnancom nemocnice, ktorí sa starali o môj veľký komfort počas hospitalizácie. Špeciálna vďaka patrí mojim hrdinom: doktorovi Vargovi a doktorovi Mitrovi spolu s celým operačným tímom, ktorí sa po 4 rokoch bolesti, ignorácie a neochoty zo strany lekárov z iných zariadení postarali o moje koleno najlepšie, ako vedeli. Som presvedčená, že vďaka nim už čoskoro budem môcť vybehnúť na trávniky a naďalej si naplno užívať športový život. S úctou a pozdravom. Laura.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

1.10.2021

Dobrý deň, v dňoch od 21. 09. 2021 do 24. 9. 2021 som bol z dôvodu výkonu operačného zákroku hospitalizovaný vo Vašej nemocnici. Týmto by som sa chcel úprimne poďakovať p. MUDr. Radoslavovi Krajničákovi, PhD., ktorý vykonal operačný zákrok a zároveň sestrám, ďalším lekárom a ostatnému personálu, s ktorým som počas hospitalizácie na 8. poschodí (Interné oddelenie) prišiel do kontaktu za úžasný, ľudský, milý a profesionálny prístup. Ďakujem. Juraj.


Poďakovanie pre Ambulancie všeobecného lekárstva

30.9.2021

Moje veľké poďakovanie patrí sestričke Erike Šimkovej a p. primárovi MUDr. Kristiánovi Bucsayovi z Polikliniky VA U.S. Steel ZA Koksovňa. Za ich ochotu, ústretovosť a odbornosť vo svojom odbore počas mojej celej návštevy v ambulancii. Je to sestrička a primár na vysokej úrovni, sú to zdravotníci s veľkým srdcom, prajme si, aby sme mali všetkých lekárov a sestričky takých. Maja.


Poďakovanie pre Urologickú ambulanciu a chirurgiu

24.9.2021

Bol som prijatý na urologickú operáciu na chirurgiu na 1. poschodí vo Vašej nemocnici. Bol som milo prekvapený prístupom, profesionalitou, najmä sestričiek na tomto oddelení. Čistota, poriadok a milé správanie, to som ešte nenažil, nechcel som uveriť, že aj takéto zdravotnícke zariadenie existuje na Slovensku. Harmónia medzi sestrami a lekármi na vysokej úrovni. Každý Váš lekár pôsobí v dobrom slova zmysle k pacientovi ako dobrý psychológ, najmä MUDr. Ľuboš Tešľa, vedia správna motivovať, upokojiť a liečiť. Toto je zdravotníctvo, aké potrebujeme. Ďakujem, Ladislav.


Poďakovanie pre Mamárne centrum

24.9.2021

Moje veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa starali počas mojej operácie na chirurgii (r. 2015), ale hlavne MUDr. Marta Marcinová, PhD. so sestrou a MUDr. Zuzana Hribiková, pre ich ochotu, ústretovosť a odbornosť vo svojom odbore počas celého obdobia mojich kontrol na ambulanciách. MUDr. Marcinová je nielen odborníčkou vo svojom odbore, ale aj človekom s veľkým Č i veľkým srdcom. Podobne sa správala aj MUDr. Hribiková. Venovala mi čas a podrobne mi vysvetlila všetko, čo som potrebovala vedieť. Prajme si, aby sme mali všetkých lekárov takých, ako sú tie Vaše lekárky. Darina.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

8.9.2021

Chcem sa srdečne poďakovať všetkým pracovníkom Chirurgickej kliniky, prednostovi MUDr. Vrzgulovi, lekárom, sestrám, ošetrovateľom, sanitárkam a upratovačkám... za ich profesionálny, ľudský a srdečný prístup počas celej mojej hospitalizácie. Vždy ochotní slúžiť a pomáhať. Pozitívne správanie a prístup celého personálu kliniky bol jeden z najlepších, s ktorým som sa stretla počas môjho života. Chcem im taktiež popriať veľa síl a energie pri ich náročnej práci. Nech ich pozitivizmus a láska pomáhať druhým nikdy neopúšťa! Božena.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku

27.8.2021

Dobrý deň, touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať celému kolektívu Gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia, hlavne pánovi primárovi, všetkým lekárom a sestričkám za profesionálny prístup. Taktiež Novorodeneckému oddeleniu, od pani primárky, lekárov a sestričky. Jedno veľké Ďakujem. Nemocnicu AGEL Košice-Šaca môžem len odporúčať. Rodila som u Vás už druhé dieťa a bola som maximálne spokojná. A vždy je to hlavne o komunikácii a o prístupe. Ešte raz ďakujem. Zuzana.


Poďakovanie pre Ortopédiu - Klinika muskuloskeletálnej a športovej medicíny

23.8.2021

Chcem sa poďakovať za skvelú starostlivosť sestričkám a dať veľkú vďaku dvom pánom - primárovi MUDr. Romanovi Totkovičovi, FEBOT a MUDr. Martinovi Vicenovi. Väčšina lekárov predpíše len analgetiká a viac to nijako neriešia. No Vy ste mi pomohli viac, ako iní. Preto Vám patrí veľké ĎAKUJEM. Alojz.


Poďakovanie pre urológiu

5.8.2021

Dobrý deň prajem, som pacientkou urologickej ambulancie MUDr. Kmaka. Týmto chcem jemu aj zdravotnej sestre ambulancie vyjadriť poďakovanie za ich starostlivosť, ľudský aj profesionálny prístup k pacientovi. Ďakujem. Mária.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum, MUDr. Kubašovský

19.7.2021

Dňa 23. 3. 2021 som bol operovaný vo Vašej nemocnici (kompletná lézia predného skríženého väzu pravého kolena). Chcel by som týmto veľmi pekne poďakovať ošetrujúcemu lekárovi MUDr. Jozefovi Kubašovskému (a, samozrejme, aj kolektívu zabezpečujúcemu môj operačný zákrok v daný deň) za profesionálny výkon, odbornosť, ľudský postoj a prístup k pacientovi nielen počas operácie, ale aj za vyšetrenia pred operáciou a kontrolné vyšetrenia po operácii. Som vďačný za to, že ste odviedli profesionálnu prácu a prinavrátili mi zdravie v relatívne krátkom čase. Vaše správanie a prístup k pacientovi môže byť príkladom a vzorom pre mnohých lekárov a ostatných zdravotníckych pracovníkov v rezorte zdravotníctva. Ešte raz veľká vďaka a prajem Vám pevné zdravie, veľa úspešných operačných zákrokov a spokojných pacientov. S pozdravom Róbert.


Poďakovanie pre Ortopédiu - KMaŠM

9.7.2021

Konkrétne, pán primár Totkovič. Poďakovanie za prístup, ľudskosť a profesionálnu odbornosť. Vrelé dík! Július.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

8.7.2021

Moje srdečné poďakovanie patrí Pánovi doktorovi MUDr. Mgr. Vargovi, MHA a tiež asistujúcemu lekárovi (meno, žiaľ, neviem) za operáciu pravého ramena (poranenie svalu a šľachy rotátorovej manžety ramena) zo dňa 26. 05. 2021, za skvele odvedený lekársky úkon!!! Klobúk dole pred týmito kúzelníkmi, nakoľko po operácii ma nesprevádzala prakticky žiadna bolesť a hybnosť ramena sa od operácie každým dňom citeľne zlepšovala. Dnes, t.j. 07. 07. 2021, som bol prvýkrát na rehabilitácii doma v Rožňave, pričom rehabilitačný lekár i rehabilitačná sestra len neveriacky krútili hlavami nad hybnosťou môjho operovaného ramena. Taktiež by som rád vyzdvihol personál ortopédie počas mojej hospitalizácie (25. 5. 2021 - 27. 5. 2021), je to veľmi profesionálny team aj pod veľkým každodenným pracovným tlakom! Keby takto fungovala, resp. s takýmito ľuďmi, každá nemocnica na Slovensku, tak by tu bolo sveta žiť... Klobúk dole pred všetkými, ďakujem veľmi pekne!!! Jaroslav.


Poďakovanie pre Gynekologicko-pôrodnícku kliniku, Doc. Dosedla a kolektív

23.6.2021

Vážený pá primár, dovoľte mi, prosím, aby som v mene celej našej rodiny vyjadril obrovskú úctu a vďaku za ochotu, profesionálnosť a obzvlášť za ľudský prístup Vás a aj celého oddelenia pri pôrode, ale aj pred a post-natálnej starostlivosti našej malej Emky. Napriek trvalému pobytu v Bratislave a tým trochu dlhšiemu cestovaniu neľutujeme, dobré meno Vás, ale aj každého jedného spolupracovníka na Vašom oddelení nebolo len vynikajúcou značkou, ale milou a príjemnou skutočnosťou! Kiežby naše zdravotníctvo malo takých ľudí v každom kúte Slovenska. S pokorou a vďakou. Milan.


Poďakovanie personálu magnetickej rezonancie

10.6.2021

Chcela by som sa úprimne poďakovať personálu MRI pracoviska za ich maximálnu profesionálnosť, veľkú ústretovosť a obetavosť. Trpím silnou klaustrofóbiou, a preto som veľmi ocenila láskavý prístup ku mne ako pacientovi aj k môjmu sprievodu, manžela a 3-ročnej dcérky. Sestričky boli veľmi milé, ochotné ,,poskúšať" si so mnou a predýchať pobyt vo vnútri MR prístroja. Osobne mi veľmi pomohlo, keď ma počas vyšetrenia mohol priamo v miestnosti sprevádzať manžel. Dodalo mi to odvahu a istotu. Ďakujem, že to sestričky akceptovali, pretože viem, že na podobných pracoviskách v iných mestách takáto možnosť nie je štandardne povolená. Ďakujem im, že ma neodcudzili ako človeka a nevzdali to so mnou po prvom mojom spanikárení vo vnútri MR. Svoju prácu si vykonávajú svedomito, ľudsky a mám dojem, že sú to ľudia na správnom mieste. Ešte raz úprimne ďakujem. S pozdravom Monika.


Poďakovanie očkovaciemu tímu

18.3.2021

Perfektne zvládnuté očkovanie a koordinácia! Veľké ďakujem! Profesionálne vystupovanie! Ján.


Poďakovanie pre Ortopédiu

14.3.2021

Profesionálnym, odborným a ľudským prístupom mi pomohol zvládnuť operáciu haluxu už dvakrát pán primár MUDr. Totkovič, FEBOT. Významne mi pomohol pri problémoch s nohami. Vďaka aj celému tímu. Prajem veľa zdravia, sily a energie pri takej náročnej práci. Ďakujem Iveta. Vďaka všetkým zdravotníkom. 


Poďakovanie Endokrinologickej ambulancii

11.3.2021

Vždy sa vzorne o mňa a moje zdravie stará pani doktorka Semanová a tiež sestra na oddelení. Úctivá, rozvážna, vždy poradí... proste super. Som veľmi spokojná. Zlata


Poďakovanie pre Mamárne centrum

6.3.2021

Milé vedenie nemocnice, rada by som poďakovala za odborný prístup, láskavosť, dobrú komunikáciu a starostlivosť počas mojej hospitalizácie vo Vašom Mamárnom centre v mesiaci február 2021. Zvlášť sa chcem poďakovať MUDr. Saksunovi, PhD. a celému jeho operačnému tímu za kvalitne a šetrne vykonaný operačný zákrok a zároveň za pooperačnú starostlivosť. Veľmi si to cením, som veľmi vďačná a spokojná s Vašou prácou a záujmom o pacienta. Adriana.


Poďakovanie pre Gynekologické ambulancie

3.3.2021

Chcem sa poďakovať za prístup a priebeh zákroku, ktorý som absolvovala v nemocnici. Po štyroch rokoch trápenia bol môj problém u Vás vyriešený behom týždňa. Pre mňa neuveriteľné. Prístup sestričiek na ambulancii bol na veľmi vysokej úrovni. Ďakujem všetkým, s ktorými som sa v ten deň stretla. Majú môj obdiv pre ich profesionalitu a empatiu. Dagmar.


Poďakovanie pre Kliniku liečebnej rehabilitácie

1.3.2021

Je to presne rok, čo som bol s manželkou na liečení na rehabilitačnom oddelení. Základná diagnóza: problémy s kolenami, najmä s pravým kolenom, uvoľnené podkolenné šľachy, ťažšie sa mi chodilo dole schodmi, svaly na stehnách ochabli a cítil som bolesti v meniskoch, aj bežná chôdza bola bolestivá. To už asi prináleží dôchodcovskému veku. Priznám sa, nevedel som, čo mám očakávať. Celý týždeň som chodil na masáže, kryoterapiu, magnetoterapiu a absolvoval som fyzioterapeutické cvičenia. Relaxácia, strečing a stimulácia stehenných svalov zabrala, nastal reštart a bolesti sa uvoľnili. Dostal som za pár dní presný návod, AKO. Zvyšok bol v mojich rukách. Doma som pokračoval, každý deň po zobudení, ešte na lôžku, v naučenej zostave cvičení. Dvadsať – tridsať minút denne a 365 dní v roku. Nevynechal som ani deň. Po večeroch pri sledovaní filmov som si pridal z vlastnej iniciatívy fasciálny tréning, SM systém. Neľutujem investovaný čas. Už v lete bola moja chôdza podstatne lepšia. Výlety, vychádzky do prírody s celou rodinou prekonali moje očakávanie. Nebol to maratón, ale pokojné vychádzkové tempo. Zvládol som Havraniu skalu (580) a Záruby (768) v Malých Karpatoch. Krokomer napočítal dvanásť až pätnásť kilometrov a odmenou boli nádherné výhľady a príjemná spoločnosť najbližších. V januári, takmer po roku, som si uvedomil, že chodím inak, lepšie, tak, ako kedysi. Bolesti kolien takmer úplne ustúpili a šľachy si našli svoje správne anatomické miesto. V cvičení pokračujem ďalej. Srdečne ďakujem všetkým pracovníkom Kliniky liečebnej rehabilitácie, pod vedením primárky MUDr. Márie Katuščákovej, ktorí mi pred rokom dali návod AKO. Prajem im všetkým veľa energie a veľa spokojných a uzdravených pacientov. Paľo 


Poďakovanie pre primára ortopédie

1.3.2021

Dobrý deň, absolvovala som u Vás operáciu stuhnutého palca u primára MUDr. Romana Totkoviča. Touto cestou by som chcela vyjadriť úprimné poďakovanie MUDr. Totkovičovi za profesionálnu prácu a prístup k mojej osobe ako pacientovi. Hlboko si cením jeho profesionálne správanie a ľudský prístup. Po absolvovaní operácie mi skvalitnil môj život, ktorý sa stal bezbolestným. S úctou a vďakou pacientka Dagmar.


Poďakovanie chirurgovi

25.2.2021

Dobrý deň. Chcem sa poďakovať primárovi Pribulovi - chirurgia za odborný, ústretový a ľudský prístup pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Jeho vzťah k pacientom by mal byť príkladom pre každého zdravotníka. Som s jeho starostlivosťou veľmi spokojný a zo srdca mu ďakujem aj moja rodina. Jozef.


Poďakovanie pre Ortopédiu

23.2.2021

Chcel by som sa poďakovať celému tímu. Veľká vďaka sestričkám, ktoré sa o mňa dobre starali. Veľká vďaka aj sanitárkam, aj tej, ktorá ma stále zobrala do veľkej sprchy na vozíku. A veľká vďaka doktorom aj primárovi Totkovičovi, ktorý ma operoval. Ste veľmi dobrý a pekný kolektív, viete to s ľuďmi. Veľmi vám za to ďakujem. Bývalý pacient Vojtech


Poďakovanie pre Urologické ambulancie

16.1.2021

Dobrý deň, volám sa Mária a môj otec Štefan je pacientom urologickej ambulancie a pána MUDr. Michala Kmaka. Toto poďakovanie/recenziu som pôvodne plánovala zaslať priamo vedeniu nemocnice, avšak na Vašej stránke som nenašla žiadne e-mailové adresy na ich kontaktovanie, tak dúfam, že sa to k nim aj touto cestou dostane. Môj otec sa u MUDr. Kmaka lieči už niekoľko rokov kvôli vážnym urologickým problémom. Počas celej tejto doby sa pán doktor o môjho otca príkladne stará. Aj napriek tomu, že toto konštatovanie vyznieva ako klišé, že s otcom už roky pravidelne navštevujem lekárov z rôznych odborov, verte mi, príkladná starostlivosť, ľudský prístup, empatia a záujem urobiť pre pacienta maximum nie sú v našom zdravotníctve samozrejmosťou. Pán doktor svojou vynikajúcou odbornosťou, ale aj jeho vysoko profesionálnym prístupom nielenže môjho otca lieči, ale, dovolím si tvrdiť, že mu naposledy zachránil život, keď ho hospitalizoval s veľmi zlými krvnými výsledkami, čo mu po následnom podaní transfúzii zachránilo život. Napriek tomu, že tieto úkony nemajú s urológiou nič spoločné a kľudne sa od danej situácie mohol dištancovať, zachoval sa ako lekár, ktorý si evidentne veľmi dobre pamätá Hippokratovu prísahu. Na rozdiel od mnohých ostatných. Veľmi si prajem, aby sme takýchto excelentných a zanietených lekárov mali v zdravotníctve viac a Vám želám, aby takýto lekári vo Vašom tíme prevládali. S pozdravom a prianím pekného dňa. Mária.


Poďakovanie pre Šport-artro centrum

13.1.2021

Dobrý deň, dňa 11. januára 2021 som bola operovaná na karpálny tunel. Vyjadrujem vďaku MUDr. Vicenovi za profesionálny a hlavne ľudský prístup počas liečby a následnej operácie. Taktiež oceňujem flexibilnú a prívetivú komunikáciu. Poďakovanie patrí všetkým na sále, na príjme a na oddelení. Taktiež všetkým, ktorí sú v prvej línii počas testovania na COVID. Veľká poklona a úcta. Ď A K U J E M! Slávka.


Poďakovanie pre call centrum

4.1.2021

Ďakujeme pani Lucii za veľmi milý prístup a ochotu pomôcť, v dnešnej dobe je takýchto ľudí málo.


Poďakovanie pre sestričky Chirurgickej kliniky

21.12.2020

Moje poďakovanie patrí všetkým sestričkám a doktorom. Veľká spokojnosť. Ďakujem. Bývalý pacient.


Poďakovanie pre Ortopédiu, Kliniku muskuloskeletálnej a športovej medicíny

15.12.2020

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánom doktorom MUDr. Ševčíkovi, MUDr. Polomskému, MUDr. Ihnátovi za ich skvelú prácu pri mojej operácii kolena, za ľudský a profesionálny prístup. A špeciálna vďaka patrí pánovi doktorovi Ihnátovi, že mi po operácii umožnil vyskúšať nový spôsob pooperačnej starostlivosti, a to novou formou aplikácie podania látky proti bolestiam cez kanylu priamo k určenému miestu. Účinok bol okamžitý, žiadne následky po jeho skončení podania touto metódou neboli a mne to výrazne skvalitnilo rekonvalescenciu a pobyt v nemocnici. Ešte raz veľké ďakujem všetkým, ktorí sa o mňa tak príkladne postarali aj v terajšej ťažkej dobe. Anna. 


Poďakovanie Mobilnému Odbernému Miestu

11.12.2020

Dobrý deň, absolvovala som PCR test v odberovom mieste v Nemocnici Šaca. Ďakujem službukonajúcemu personálu za profesionalitu, skvelú atmosféru a ľudskosť. V tejto dobe to obzvlášť oceňuje spoločnosť. Ešte som sa nestretla s takým príjemným prístupom. Prajem pekný víkend. Viktória.


Poďakovanie Klinike liečebnej rehabilitácie

9.12.2020

Dobrý deň, chcem sa poďakovať celému kolektívu fyziatricko-rehabilitačného oddelenia na Mládežníckej ulici. Za profesionálny a ľudský prístup. VEĽKÉ ĎAKUJEM pre pani fyzioterapeutku Evu. Ako sa povie, „naučila ma znovu chodiť“. Marek.


Poďakovanie všetkým zamestnancom ORL

13.10.2020

Prvé ďakujem patrí MUDr. Mardžejovi a sestričke z ambulancie Danke. Za ich ochotu mi pomôcť, v prvom rada, aby som nemusela „pod nôž“. Ale, bohužiaľ, 12. 10. 2020 som predsa nastúpila. A ujali sa ma hneď, by som povedala, celé oddelenie ORL. Ďakujem a veľká úcta a poklona ich neľahkej práci v tomto období patrí každému p. doktorovi a každej p. doktorke, ale hlavne u mňa p. MUDr. Jágrovi – môj operatér, pani vrchnej Bc. Márii Šoltésovej, každej jednej sestričke: Aďke, Eniko, Ivete, Erike, každej sanitárke (menovite nepoznám všetky, takže preto nemenujem ani jednu) a sanitárovi p. Milankovi. Cítila som sa ako doma, denne sa ma pýtali na moje potreby, bolesti, pocity... Ale taktiež ďakujem sestričkám na pracovisku EKG, za interné predoperačné vyšetrenie vedúcemu lekárovi z CP MUDr. Mikovi, za promptný výter MUDr. Pribulovi ml. a p. sestričke na ambulancii anesteziológie a MUDr. Lenártovi za predanesteziologické vyšetrenie. A za dobrú náladu a uspatie na operačnej sále ďakujem veľmi MUDr. Radzovi z oddelenia OAIM. Ďakujem mojim kolegyniam z hlavnej recepcie, za prijatie a podporu počas celej doby hospitalizácie. Ďakujem celému personálu kuchyne za stravu, ktorá bola chutná, ale hlavne mi dodala dosť síl na zotavenie. A v neposlednej rade by som rada poďakovala p. riaditeľovi MUDr. Jánovi Slávikovi, MBA za možnosť podstúpiť operáciu v takomto úžasnom kolektíve nemocnice a za možnosť ako zamestnanec využiť určité benefity. A taktiež mojej nadriadenej Bc. Vinterovej, dipl.s., námestníčke pre ošetrovateľstvo, za milé slová a podporu pred operáciou. Ďakujem krásne. Yvetta.


Poďakovanie pre Oddelenie dlhodobo chorých

24.9.2020

Pán námestník LPS pre internistické odbory MUDr. Ivan Skalina, pán primár ODCH MUDr. Kamil Kolesár, MUDr. Padyšáková, týmto by som sa sa chcela poďakovať celému kolektívu Internej kliniky a ODCH za príkladne poskytnutú zdravotnú starostlivosť, ľudský prístup a ochotu počas hospitalizácie mojej mamy. Agáta.


Poďakovanie pre ORL

24.9.2020

Pán primár MUDr. Veme, vedúca sestra Bc. Mária Šoltésová, týmto by som sa chcela poďakovať celému kolektívu ORL oddelenia za príkladne poskytnutú zdravotnú starostlivosť počas operačného zákroku a hospitalizácie môjho manžela Zdenka. Bol veľmi spokojný s ich ľudským prístupom a ochotou. Obzvlášť týmto ďakujem pánovi primárovi oddelenia. Agáta.


Poďakovanie pre Ortopédiu, Kliniku muskuloskeletálnej a športovej medicíny

19.9.2020

Volám sa Irena a ako bývalá zdravotná sestra som sa po dvojročnom trápení po operácii zlomeniny horného konca ramennej kosti v inej nemocnici odhodlala požiadať o pomoc MUDr. Maroša Vargu, MHA. Pán doktor sa ma po osobnej konzultácii ochotne ujal. Vďaka jeho starostlivosti a ním vykonanej úspešnej operácii už nezažívam bolesti a funkčnosť ramena sa priam zázračne zlepšuje každým dňom. Touto cestou chcem pánovi doktorovi a jeho tímu z hĺbky srdca poďakovať a popriať rovnako spokojných a vďačných pacientov, ktorých chcem zároveň povzbudiť, aby s dôverou hľadali pomoc práve na tomto mieste. S vďakou Irena, Prešov.


Poďakovanie pre chirurgické ambulancie

18.9.2020

Vážený pán prednosta MUDr. Želinský, PhD., ďakujem Vám a celému kolektívu pod Vaším vedením za príkladnú starostlivosť, prístup k pacientovi a ochotu. Jedným slovom – pre mňa to bolo veľmi príjemné prostredie. Som šťastná, lebo práca Vašich pracovníkov mi veľmi pomohla a keby som mohla, po nejakom čase, prišla by som radšej k Vám, ako na liečenie. Srdečná vďaka všetkým pracovníkom a veľa zdravia. Ostávam s pozdravom. Irena.


Poďakovanie pre Chirurgickú kliniku

4.9.2020

MUDr. Peter Polan, PhD., MPH, anesteziologička Janka plus operačný tím, veľmi pekne sa chcem poďakovať za prístup a celkový výkon, starostlivosť zamestnancov vo Vašej nemocnici, veľká spokojnosť s výmenou ľavého kolenného kĺbu 17. júna 2020. Ďakujem. Štefan.