Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 objednavanie@nke.agel.sk

O nemocnici

Ochrana osobných údajov

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás dôležitá. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností týkajúcich sa ochrany Vašich osobných údajov sa môžete obrátiť na našu zodpovednú osobu poverenú dohľadom nad spracúvaním osobných údajov v našej spoločnosti, a to prostredníctvom e-mailu: dpo@agel.sk, alebo poštou na adrese: DPO, AGEL SSC a. s., Palisády 56, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto.

Informácia o kybernetickom útoku

29.5.2023

Vážení klienti,

dovoľujeme si vás informovať, že dodávateľ IT služieb sa nedávno stal terčom kyber útoku, ktorý zasiahol ich interné a externé systémy. Nakoľko dodávateľ IT služieb poskytuje pre našu spoločnosť informačno-technologické služby, nevylučujeme narušenie integrity osobných údajov aj v našich informačných systémoch. Spoločnosť Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s. okamžite prijala primerané technické a organizačné opatrenia, aby sa podobná situácia v budúcnosti neopakovala.

Spoločnosť Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s. ako prevádzkovateľ osobných údajov vynakladá maximálne úsilie a prostriedky na adekvátne zabezpečenie ochrany osobných údajov.   

V prípade potreby nás prosím kontaktujte emailom na dpo@agel.sk

 Ďakujeme za pochopenie
Nemocnica AGEL Košice-Šaca a.s