Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 objednavanie@nke.agel.sk

Lekárske pracoviská

Gastrocentrum

Kontakty, podrobnosti:

Gastrocentrum

Poskytuje komplexné služby klientom, ktorých trápia zažívacie ťažkosti a ochorenia pečene. O všetkých pacientov sa postará erudovaný, neustále sa vzdelávajúci personál zahŕňajúci odborníkov, špecialistov (gastroenterológov). Všetky vyšetrenia prebiehajú za asistencie odborne vyškolených zdravotných sestier.

Na tomto pracovisku sú dostupné endoskopické vyšetrenia pažeráka, žalúdka, dvanástnika, konečníka a hrubého čreva za pomoci videokamerového systému. Samozrejmosťou je aj bezprostredná dostupnosť ultrasnografického, rontgenového a CT vyšetrenia. Neposlednou výhodou lekárov Gastrocentra je úzka spolupráca so špecialistami ostatných odborností a možnosť využitia kompletnej prístrojovej techniky a podľa potreby aj okamžitej, respektíve následnej hospitalizácie a zázemia moderného zdravotníckeho zariadenia, kde na PRVOM mieste stojí vždy pacient.

Gastroenterologická ambulancia

Diagnostika a liečba chorôb pažeráka, žalúdka, tenkého a hrubého čreva, ako aj ochorení pečene, žlčníka a pankreasu, vrátane využitia videokolonoskopie a videogastroskopie.


V dnešnom uponáhľanom svete nenájdeme človeka, ktorý by v živote nemal žiadne zažívacie ťažkosti, či už obyčajné bolesti brucha pri porušenej životospráve, problémy so stolicou (hnačky alebo zápchy), pálenie záhy, či jednoducho zlé trávenie, problémy s pečeňou, pankreasom, žlčníkom, žalúdkom, pažerákom tenkým, či hrubým črevom a konečníkom. Dnešná medicína napreduje míľovými krokmi a naši špecialisti sú Vám neustále k dispozícii. Zámerne sme vybrali niekoľko najčastejších ochorení. Sme si vedomí, že ide len o skrátené informácie a pri akýkoľvek otázkach sa s dôverou obráťte na našich odborníkov.

späť na zoznam ambulancií

Kontakty:

055/7234 333

Gastrocentrum Nemocnica Košice - Šaca

Ordinačné hodiny, informácie
055/7234 333
Nemocničné centrum I, 9. poschodie

Gastrocentrum - Poliklinika

Ordinačné hodiny, informácie
055/7234 333
Poliklinika, Vstupný areál U.S.S KE, 1. Poschodie

Hepatologická ambulancia

Ordinačné hodiny, informácie
055/7234 333
Poliklinika vstupný areál U.S. Steel Košice