Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 objednavanie@nke.agel.sk

Lekárske pracoviská

I. Dentálna klinika

Kontakty, podrobnosti:

Úvod

Sme moderné stomatologické centrum s piatimi zubnými ambulanciami. Poskytujeme komplexnú dentálnu starostlivosť so zameraním na kvalitu s individuálny prístup ku každému pacientovi. Používame moderné metódy a technológie a snažíme sa aby návšteva u nás bola bez bolesti, bez čakania a cenovo dostupná. 


Služby

Ponúkame bezplatné konzultácie

Plán ošetrenia a cenovú kalkuláciu s Vami vopred konzultujeme a oznámime Vám všetky alternatívy navrhovanej liečby.

Rešpektujeme Vaše pohodlie, čas a rozpočet

Vaše pohodlie pri ošetrení je našou  prioritou. Ošetrujeme bezbolestne a neustále rozširujeme naše služby pre pacientov vyžadujúcich zvláštny prístup pri ošetrení. Uvedomujeme si, že nik nerád čaká robíme  preto všetko, aby sme Vás ošetrili včas. Nechceme, aby finančná otázka bola prekážkou na ceste k zdravým zubom a ďasnám.

Záchovná stomatológia

Ošetrenia zubného kazu, úrazov zubov a komplikácii s nimi spojenými. V našej zubnej ambulancii používame kvalitné materiály zahraničných výrobcov. 

Stomatochirurgia

Všetky  zákroky sa vykonávajú v lokálnej anestézii  a sú bezbolestné. Zákroku predchádza konzultácia, objasnenie problematiky pacientovi, popis výkonu, jeho trvanie a doba hojenia podľa vopred stanoveného liečebného plánu.

Protetika

Protetika zabezpečuje nahradzovanie stretených zubov od jednotlivých zubov (fazetykorunky), ich častí až po skupiny chýbajúcich zubov (mostíky) či doplnenie zubov do takmer bezzubej čeľusti (snímateľné náhrady). 

Endodoncia

Cieľom endodontického ošetrenia je dôkladne prečistiť koreňové kanáliky a hermeticky ich uzavrieť definitívnou koreňovou výplňou. Endodonticky ošetrený zub, je síce devitálny (mŕtvy), ale zachováva Vám naďalej svoju funkciu.

Parodontológia

Parodontológia sa zaoberá ochoreniami závesného zubného aparátu. Najčastejším začiatkom ochorenia zavesného aparátu  zápal ďasien. Ako prve príznaky sa objavujú výrazne začervenané a opuchnuté ďasná, ktoré krvácajú  pri umývaní zubov. Pri včasnej liečbe , správnou hygienou môžeme u pacientov dosiahnuť vyliečenie bez následkov.

Detská stomatológia

K detským pacientom pristupuje zubný lekár so zámerom vybudovať si  s nimi vzťah a dôveru.  Aktívna starostlivosť zo strany lekára by mala začať okolo 1 roku života.

Ľudia

Náš tím tvorí kolektív skúsených a šikovných odborníkov, ktorí Vám spoločne pomôžu získať a udržať si zdravý a krásny úsmev.

späť na zoznam ambulancií

Kontakty:

055/7234 333

Zubná ambulancia I.

Ordinačné hodiny, informácie
055/7234 759
Vstupný areál U.S.S. KE, Poliklinika, 2. poschodie

Zubná ambulancia III.

Ordinačné hodiny, informácie
055/7234 758
Vstupný areál U.S.S. KE, Poliklinika, 2. poschodie

Zubná ambulancia V.

Ordinačné hodiny, informácie
055/7234 755
Vstupný areál U.S.S. KE, Poliklinika, 2. poschodie

Zubná ambulancia II.

Ordinačné hodiny, informácie
055/7234 757
Vstupný areál USS, poliklinika

Dentálna hygiena

Ordinačné hodiny, informácie
055/7234 756
Vstupný areál, Poliklinika, 2. poschodie