Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 objednavanie@nke.agel.sk

Úvodné informácie

Na štandardnom oddelení sú hospitalizovaní pacienti, ktorí nevyžadujú intenzívnu starostlivosť.

JIS zabezpečuje starostlivosť pre ťažké neurologické postihnutia a tu sú umiestnení chorí ľudia, u ktorých hrozí zlyhávanie životne dôležitých funkcií a stav vyžaduje monitorovanie a intenzívnu starostlivosť.

Lekári neurologického oddelenia vykonávajú náročnú konziliárnu službu pre ďalšie oddelenia, najmä OAIM, chirurgiu, interné a ďalšie. Pravidelne sa vyšetrujú aj pacienti z diagnostického centra v rámci preventívnych prehliadok.

K diagnostike záchvatových a nervovosvalových ochorení slúži elektrofyziologické laboratórium:

Celá starostlivosť o pacienta je zaisťovaná v spolupráci s diagnostickým komplementom, podľa charakteru ochorenia s ďalšími oddeleniami našej nemocnice, ale aj klinickými pracoviskami vo Fakultnej Nemocnici v Košiciach. Neodmysliteľnou súčasťou terapie je rehabilitácia, ktorá je zabezpečovaná pracovníkmi rehabilitačného oddelenia, s ktorými úzko spolupracujeme. U pacientov s chronickými bolesťami spolupracujeme s ambulanciou bolesti.

späť na úvodnú stránku oddelení