Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pacienti a návštevy

Aktuálne informácie COVID-19

Pri metóde RT-PCR sa vzorka na vyšetrenie získava hlbokým výterom z nosohltanu cez nosovú dutinu a výterom z orofaryngu cez dutinu ústnu. Odber vzorky sa vykonáva na základe stanovených indikácií a za stanovených podmienok pri odbere. Odber sa vykonáva nalačno, bez vykonanej ústnej hygieny.  

Akúkoľvek zmenu podstatných obsahových náležitostí Objednávky na vykonanie PCR testu, predovšetkým údajov o testovanej osobe, je možné bezplatne vykonať najneskôr 24 hodín pred jeho plánovaným uskutočnením.

Oznam pre klientov odberového miesta „MOM-COVID-19“. Odberové miesto sa nachádza pred vstupom do nemocnice na Lúčnej 57 Košice-Šaca.

V deň výteru na dôkaz PCR SARS CoV-2 platí ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY NEMOCNICE.

Čas, na ktorý ste objednaní, je len informatívny. Kapacitne totiž nie je možné dodržiavať vopred dohodnutý harmonogram. Chceme Vás však uistiť, že nikoho objednaného neodmietneme a vybavíme každého, kto ma dohodnutý termín.

Výsledok PCR vyšetrenia obdržíte do 24 hodín od doručenia vzorky do laboratória, emailom v šifrovanej podobe. Heslo pre otvorenie dostanete formou SMS správy. Rýchlosť spracovania výsledkov závisí od vyťaženosti laboratória.

O výsledkoch v písomnej forme (e-mail a SMS) Vás bude informovať AGELLAB. V prípade otázok kontaktujte call centrum: 0902 99 55 11 alebo e-mailom:podnety@agellab.sk

Všetky dôležité informácie nájdete na agellab.sk

Ďakujeme za pochopenie.