Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Pacienti a návštevy

Očkovanie proti COVID-19

V prípade záujmu o očkovanie proti COVID 19 vo vakcinačnom centre Nemocnice AGEL Košice-Šaca je potrebné vyplniť registračný formulár na portáli https://korona.gov.sk/. Ďalšie dokumenty potrebné k očkovaniu si môžete stiahnuť TU a vyplnené ich priniesť v deň očkovania. 

Vakcinácia je realizovaná očkovacou látkou Comirnaty od konzorcia Pfizer/BioNTech. V utorok a piatok, od 7:00 - 15:00 hod., registrovaným aj neregistrovaným záujemcom.

Vo Vakcinačnom centre Nemocnice AGEL Košice-Šaca na Poliklinike VA U. S. Steel sa od 19. 10. 2021 začína s očkovaním imunokompromitovaných osôb treťou dávkou. Očkovanie bude prebiehať každý utorok a piatok vo vyhradenom čase od 13:00 - 14:00 hod. Záujemcovia môžu prísť aj bez registrácie, musia mať ale odporúčanie od lekára.

Upozorňujeme, že vakcinačné centrum sa nachádza na Poliklinike na Vstupnom areáli U. S. Steel na prvom poschodí, nie v priestoroch nemocnice na Lúčnej 57, Košice-Šaca. Parkovanie pri poliklinike je zabezpečené.