Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Intímna zóna

Plastická úprava nadrozmerných malých pyskov (Labioplastika)

V intímnej oblasti žien môže estetický alebo fyzický diskomfort spôsobovať nevhodná veľkosť malých pyskov. Každodenná hygiena, šport či sexuálna aktivita môžu byť výrazne obmedzené či nepríjemné. Plastická úprava malých pyskov je obvyklým riešením, ktoré je prevádzané celosvetovo s veľkým estetickým aj komfortným výsledkom.  

Priebeh zákroku:
Zákrok na intímnej oblasti u žien je prevádzaný v celkovej anestéze, preto je nutná niekoľkodňová hospitalizácia. V oblasti malých pyskov sa vedie rez tak, aby výsledný efekt zmenšenia pyskov ponechal ich elasticitu a prirodzený vzhľad. Steh sa prevádza vstrebateľnými stehmi. Správnu indikáciu ku konkrétnemu výkonu s vami dohodne lekár Estetique centra, ktorý vás súčasne objedná na zákrok vo vami vyhovujúci čas.  

Hospitalizácia:
keď samotný zákrok nie je rozsiahly, je potrebné počítať s možnosťou vzniku opuchov a pocitu nepohodlia v pooperačnom období. Taktiež vzhľadom na prevádzanie zákroku v celkovej anestéze, je nutná 2 až 3 dňová hospitalizácia. Pre pooperačnú rekonvalescenciu vám ponúkame možnosť ubytovania na našich nadštandardných izbách.

Anestéza:
Výkon prebieha v celkovej anestéze.  

Dĺžka zákroku:
Pohybuje sa v rozsahu 1až 2 hodín.  

Pozákroková starostlivosť:
V skorom pooperačnom období sú malé pysky značne opuchnuté niekoľko dní, kým odpuchnú. V tomto období môžete pociťovať bolestivosť pri sedení. Je potrebné mať možnosť pravidelnej hygieny a dostatočného oddychu. Stehy sa odstraňujú cca 14 dní po operácii (ak sú použité vstrebateľné stehy, nie je nevyhnutné ich vyberať). Pohlavný styk je možný po cca 3 až 4 týždňoch od zákroku.  

Cena:
Od 490,- € do 1.500,- €.
Celková anestéza - cca 200,- € (odvíja sa od dĺžky zákroku).

Obriezka penisu (Cirkumcízia)

Odstránenie predkožky penisu sa prevádza spravidla z náboženských dôvodov, nie je však výnimkou ani módna vlna či zdravotný dôvod - v niekoľkých vedeckých štúdiách bol popísaný nižší výskyt nádorov penisu po odstránení predkožky.  

Priebeh zákroku:
Rez sa vedie v okolí žaluďa penisu, odstraňuje sa nadbytočná predkožka a vstrebateľným materiálom sa prevádza adaptácia kože penisu k žaluďu. Výkon prevádzame v spolupráci s urológmi našej nemocnice.  

Hospitalizácia:
Je potrebné počítať s 1 až 2 dňovou hospitalizáciou.   

Anestéza:
Zákrok prebieha výlučne v celkovej anestéze.  

Dĺžka zákroku:
Zákrok sa pohybuje v rozmedzí pol hodiny až 1,5 hodiny.  

Pozákroková starostlivosť:
Pooperačne sa penis obalí nepriľnavým materiálom a pravidelne sa preväzuje.  Môže sa dostaviť mierny opuch, ktorý sa následne vstrebe v priebehu niekoľkých dní.  

Cena:
250,- €
Celková anestéza - cca 200,- € (odvíja sa od dĺžky zákroku).

späť na úvodnú stránku oddelení