Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Lekárske pracoviská

Liečba nadmerného potenia - NOVINKA!

Nadmerné potenie (Hyperhidróza)
Potenie je ochranná funkcia organizmu voči prehriatiu. Niekedy sa však môže dostaviť v nevhodných situáciách či vo zvýšenej miere. Môže spoločensky diskriminovať, obmedzovať slobodný výber oblečenia a nepríjemne obťažovať život každého z nás.

Možnosti zákroku:
Ponúkame vám možnosť odstrániť nadmerné potenie tak, aby ste mohli naplno využívať váš spoločenský potenciál bez rizika nevzhľadných fľakov pod pazuchami. Hyperhidrózu spôsobenú nadmernou produkciou potných žliaz v podpazuší je možné riešiť aplikáciou botulotoxínu alebo SlimLipo.

Botulotoxín umožňuje dočasné pozastavenie funkcie potných žliaz v problematickej oblasti. Efekt po aplikácii trvá asi 6 mesiacov.

SlimLipo je najnovšou metódou v oblasti hyperhidrózy. Prostredníctvom malého zákroku, pri ktorom vám oblasť napustíme špeciálnym anestetickým roztokom a následne laserom ošetríme potné žľazy. Tie natrvalo odstránime, čím sa odstráni aj problém nadmerného potenia vo vybraných lokalitách.

Dĺžka zákroku:
Aplikácia botulotoxínu trvá do 20 minút. SlimLipo je zákrok trvalý, ale náročnejší, preto trvá podľa veľkosti ošetrovanej plochy 1 až 2 hodiny.

Anestézia:
Aplikácia botoxu aj SlimLipo sa vykonáva v lokálnej anestéze.

Hospitalizácia:
SlimLipo - po zákroku je možné odchádzať do domáceho ošetrenia alebo vám pre váš komfort môžeme zabezpečiť ubytovanie v našich nadštandardných izbách s nepretržitou kontrolou zdravotníckeho personálu.

Pozákroková starostlivosť:
Približne 2 až 3 týždne je vhodné zdržať sa ťažšej fyzickej námahy, športu. Drobné rany po vpichu laserového hrotu sa zahoja do 1 týždňa.

Cena:
580,- €

Video:  
https://www.youtube.com/watch?v=cduHkZazWFY

späť na úvodnú stránku oddelení