Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 objednavanie@nke.agel.sk

O nemocnici

Zmena v prístupe na urgentný príjem v nemocnici Košice-Šaca

27.2.2020

Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica, člen skupiny AGEL, informuje širokú verejnosť o zmene vstupu na urgentný príjem. Zmena je nevyhnutná v súvislosti so začatím prípravných prác na výstavbu nového urgentného príjmu.

Od piatku 28. februára 2020 bude uzatvorený pôvodný vstup na urgentný príjem. Pacienti a klienti sa budú môcť dostať na urgent počas dňa, od 07.00 hod. do 19.00 hod., cez hlavný vchod do budovy nemocnice. V čase od 19.00 hod. do 07.00 hod. bude prístup na urgent možný cez vchod zo zadnej strany prístavby nového operačného centra, z parkoviska od lesa. Pacienti nájdu usmernenie v areáli nemocnice, ako aj na dverách pri hlavnom vstupe do nemocnice. Sanitné vozidlá budú mať prístup na urgentný príjem zo zadnej časti prístavby nového operačného centra.

Našou snahou je neustále skvalitňovať poskytovanie zdravotnej starostlivosti. Výstavba nového, moderného, urgentného príjmu prinesie pozitívne zmeny nielen pacientom, ale aj zdravotníkom, a to najmä efektívnejší manažment ich práce. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepohodlie a zvýšený hluk v areáli nemocnice, ktoré stavebné práce so sebou prinášajú,“ povedal riaditeľ nemocnice MUDr. Ján Slávik, MBA.

Výstavba nového urgentného príjmu je realizovaná v rámci projektov podporovaných Európskou Úniou pod názvom „Urgentný centrálny príjem s operačným centrom na miniinvazívne výkony a multifunkčnou chirurgickou JIS - prístavba, rekonštrukcia. 1. Etapa - Vybudovanie nového urgentného centrálneho príjmu Nemocnice Košice- Šaca a.s. 1. súkromnej nemocnice.“ Dĺžka realizácie projektu je nastavená na 24 mesiacov.

Späť