Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 objednavanie@nke.agel.sk

O nemocnici

V Nemocnici AGEL Košice-Šaca sa starajú o 23 pacientov s koronavírusom

5.4.2022

Aktuálna situácia v Nemocnici AGEL Košice-Šaca je aj naďalej ovplyvnená pandémiou COVID-19. Počet hospitalizovaných pacientov sa v porovnaní s uplynulým týždňom mierne zvýšil.

Aktuálne poskytujeme zdravotnú starostlivosť 23 COVID-19 pozitívnym pacientom. Z uvedeného počtu sú 3 hospitalizovaní na Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. V porovnaní s uplynulým týždňom ide o mierny nárast. Mimo pracovného procesu evidujeme 26 zamestnancov,“ uviedol riaditeľ Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Pavol Rusnák, MBA.

Prevádzka vakcinačného centra

Vzhľadom na pretrvávajúci nízky záujem o očkovanie zostáva Vakcinačné centrum v priestoroch Polikliniky VA U. S. Steel v prevádzke už iba jeden deň v týždni, a to v piatok od 7:00 do 11:00 hod. Parkovanie pre návštevníkov Vakcinačného centra je zabezpečené.

Zdravotnícke zariadenie žiada pacientov, návštevníkov a sprevádzajúce osoby vstupujúce do objektov nemocnice, aby sa riadili informáciami zverejnenými na oficiálnych informačných kanáloch nemocnice a rešpektovali pokyny službukonajúceho personálu. Informácie na webovej stránke, v záložke Pacienti a návštevy/Aktuálne informácie COVID-19 sú pravidelne aktualizované. Na https://nemocnicakosicesaca.agel.sk/ sú uvedené taktiež aj pokyny k očkovaniu či testovaniu.

Späť