Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 objednavanie@nke.agel.sk

O nemocnici

Počet hospitalizovaných s koronavírusom v Nemocnici AGEL Košice-Šaca naďalej klesá

19.4.2022

V zdravotníckom zariadení opätovne klesol počet pacientov hospitalizovaných s ochorením COVID-19.

Aktuálne poskytujeme zdravotnú starostlivosť 13 COVID-19 pozitívnym pacientom. Z uvedeného počtu nie je ani jeden hospitalizovaný na Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Počas štyroch sviatočných dní bolo na covidové oddelenie prijatých 5 pacientov. V porovnaní s uplynulým týždňom ide o pokles hospitalizovaných. Mimo pracovného procesu evidujeme 14 zamestnancov,“ uviedol riaditeľ Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Pavol Rusnák, MBA.

Prevádzka vakcinačného centra

Vzhľadom na nízky záujem o očkovanie zostáva Vakcinačné centrum v priestoroch Polikliniky VA U. S. Steel v prevádzke už iba jeden deň v týždni, a to v piatok od 7:00 do 11:00 hod. Parkovanie pre návštevníkov Vakcinačného centra je zabezpečené.

Zdravotnícke zariadenie žiada pacientov, návštevníkov a sprevádzajúce osoby vstupujúce do objektov nemocnice, aby sa riadili informáciami zverejnenými na oficiálnych informačných kanáloch nemocnice a rešpektovali pokyny službukonajúceho personálu. Informácie na webovej stránke, v záložke Pacienti a návštevy/Aktuálne informácie COVID-19 sú pravidelne aktualizované. Na https://nemocnicakosicesaca.agel.sk/ sú uvedené taktiež aj pokyny k očkovaniu či testovaniu.

Späť