Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

Tel: 055 / 7234 111
Fax: 055 / 7234 444 objednavanie@nke.agel.sk

O nemocnici

Šport-Artro centrum Nemocnice AGEL Košice-Šaca nájdu pacienti v nových priestoroch

14.2.2023

S účinnosťou od 31. 1. 2023 bolo Šport-Artro centrum Nemocnice AGEL Košice-Šaca presťahované do nových priestorov. Zmena v umiestnení pracoviska predstavuje pre pacientov zvýšenie komfortu a dostupnosť všetkých služieb na jednom mieste.

Od začiatku februára poskytuje Nemocnica AGEL Košice-Šaca pacientom Šport-Artro centra zdravotnú starostlivosť v nových, zmodernizovaných priestoroch. Špičkové pracovisko patriace pod Kliniku muskuloskeletálnej a športovej medicíny klienti nájdu na prízemí výškovej budovy. Jeho výhodou je dostupnosť všetkých dôležitých vyšetrení na jednom mieste. „Umiestnenie Šport-Artro centra v bezprostrednej blízkosti RTG pracoviska, končatinovej magnetickej rezonancie, CT pracoviska a výdajne zdravotníckych pomôcok zvyšuje komfort pre pacientov, ktorých mobilita je častokrát obmedzená. V nových priestoroch majú na jednom mieste k dispozícii všetko, čo potrebujú,“ uviedol medicínsky riaditeľ úseku liečebno-preventívnej starostlivosti a vedúci lekár Šport-Artro centra a Polikliniky MUDr. Mgr. Maroš Varga, MHA.

Ako postupovať pri návšteve Šport-Artro centra? Zdravotnícke zariadenie prosí pacientov, aby pre prístup do centra využívali hlavný vchod nemocnice. Pri príchode je potrebné zaregistrovať sa priamo na recepcii Šport-Artro centra, kde pacient dostane poradové číslo. Po vyvolaní do ambulancie môže byť lekárom odoslaný na doplňujúce, napríklad zobrazovacie vyšetrenie (RTG, MR alebo iné), ktoré je potrebné nahlásiť na recepcii. Po absolvovaní indikovaného vyšetrenia sa pacient opätovne dostaví na recepciu, kde upovedomí personál o svojom návrate do čakárne a počká na vyvolanie ošetrujúcim lekárom. Týmto spôsobom si pacienti zabezpečia plynulý priebeh návštevy Šport-Artro centra a vyhnú sa zbytočným prestojom pri čakaní na vyšetrenie.  

Všetky informácie sú k dispozícii na webovej stránke zdravotníckeho zariadenia:

https://nemocnicakosicesaca.agel.sk/pracoviska/nelozkova-cast/sport-artro-centrum.html

Späť